• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingSocial mediaJunior Social Media Specialist
    Junior Social Media Specialist
    Marketing
    DigiAds

    Warszawa
    1 267 - 1 774 USDBrutto miesięcznie - UZ
    1 267 - 1 774 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    social media

    copywriting

    Canva

    ChatGPT

    TikTok

    Mile widziane

    Facebook Ads

    content marketing

    fotografia

    montaż wideo

    Google Ads

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    O nas

    Jesteśmy rozwijającą się agencją marketingową specjalizującą się w branży gastronomicznej. Obsługujemy ponad 30 restauracji, którym pomagamy zdobywać nowych gości i budować silną markę w sieci. Naszym celem jest tworzenie kreatywnych i efektywnych kampanii w mediach społecznościowych, które wyróżniają się na tle konkurencji. Cenimy zaangażowanie, pasję i kreatywność. Jeśli chcesz być częścią małego, ale zgranego zespołu, który realnie wpływa na sukces klientów – dołącz do nas!

    Twoje Zadania

    • Tworzenie planów postów na Facebooka i Instagrama dla naszych klientów.
    • Przygotowywanie stories na Facebooka i Instagrama restauracji, które wzbudzają interakcje i zainteresowanie.
    • Projektowanie prostych grafik w Canvie, które przyciągają uwagę i budują zaangażowanie.
    • Pisanie kreatywnych i angażujących opisów do postów, które zaciekawią odbiorców i zachęcą do interakcji.
    • Wspieranie nas w bieżących działaniach operacyjnych, pomoc w organizacji pracy oraz realizacji codziennych zadań.

    Twój Profil

    • Posiadasz lekkie pióro – umiesz tworzyć ciekawe i angażujące teksty, które przyciągają uwagę.
    • Interesujesz się mediami społecznościowymi – mile widziane zainteresowanie restauracjami i gastronomią.
    • Masz kreatywny umysł – Twoje pomysły są kluczem do ciekawych postów i grafik.
    • Dobrze organizujesz swoją pracę – umiesz planować swoje zadania i dbasz o szczegóły.
    • Dodatkowym atutem będzie umiejętność korzystania z narzędzi AI, takich jak ChatGPT – pomoże Ci to tworzyć treści szybciej i bardziej efektywnie.

    Co oferujemy?

    • Elastyczne godziny pracy – organizujesz swój czas po swojemu.
    • W pełni zdalną pracę – pracuj tam, gdzie czujesz się najlepiej.
    • Swobodną atmosferę i pełną kreatywną wolność – liczymy na Twoje pomysły!
    • Wpływ na realne projekty – Twoje pomysły i praca będą widoczne i doceniane.
    • Możliwość rozwoju w obszarze social media i marketingu – oferujemy szkolenie na start, będziesz mieć dostęp do interesujących projektów i nauczysz się nowych rzeczy w praktyce.

    Jeśli czujesz, że to coś dla Ciebie, wyślij swoje CV!

    Wszystkie ofertyWarszawaMarketingSocial mediaJunior Social Media Specialist
    1 267 - 1 774 USD

    Umowa zlecenia

    B2B