Oferty
Junior Account Manager
Sprzedaż

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
B2B, UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Digitree Group S.A.

Liderzy transformacji cyfrowej, w ofercie których znajdują się kompleksowe rozwiązania dla sektora e-commerce. Prowadzimy Partnerów od celu po efekt, biorąc tym samym odpowiedzialność za realizowane przez nas działania.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

sprzedaż

Opis stanowiska

 Rybnik

Cześć, jesteśmy Digitree Group! Pomagamy firmom w kształtowaniu ich biznesu dzięki autorskiej technologii, innowacyjnym rozwiązaniom oraz nastawieniu na Customer Centricity.

Obecnie szukamy osoby na stanowisko Junior Account Manager, która dołączy do jednej z naszych spółek – SaleLifter.

SaleLifter sp. z o.o. specjalizuje się w generowaniu leadów sprzedażowych oraz budowaniu i monetyzacji baz mailingowych. Dzięki posiadanym danym behawioralnym, geolokalizacji oraz analizie bieżącego zachowania i preferencji użytkowników w Internecie, umożliwiamy precyzyjne określenie i wybór grupy docelowej.

Już dzisiaj dołącz do nas!

Sprawdź, jakie wyzwania na Ciebie czekają:

  • Wsparcie w planowaniu kampanii reklamowych w kanale e-mailowym,
  • Prace związane z bazami danych oraz lead generation (praca na dużych zbiorach danych),
  • Pomoc w analizie i optymalizacji bieżących wyników kampanii reklamowych,
  • Utrzymywanie i nawiązywanie nowych relacji z partnerami handlowymi, w tym pozyskiwanie nowych podmiotów do współpracy,
  • Udział w projektach rozwojowych, mających na celu opracowanie nowych produktów i usług oferowanych przez spółkę, w tym zadania związane z researchem i pracami koncepcyjnymi.

Co jest dla nas ważne, abyś mógł/mogła komfortowo z nami pracować:

  • Doświadczenie zawodowe w bezpośredniej pracy z Klientem,
  • Preferowane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, najlepiej techniczne (matematyka, statystyka, logika, IT),
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności biegła obsługa programu MS Excel,
  • Umiejętność współpracy z innymi działami (realizacja, IT, produkt),
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków na podstawie danych statystycznych i raportów,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu trwałych relacji,
  • Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań,
  • Mile widziane zainteresowanie e-marketingiem, digital marketingiem lub programowaniem i technologią,
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie i znajomość marketingu afiliacyjnego oraz e-commerce.

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Dogodną formę współpracy (umowa o pracę/B2B/umowa zlecenie)
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym (spotykamy się 1 lub 2 razy w tygodniu w biurze)
  • Pakiet benefitów: karta sportowa, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, lekcje z j. angielskiego
  • Sporo wewnętrznych inicjatyw: webinary, wspólnie tworzona baza wiedzy w zakresie nowych technologii oraz e-marketingu, szkolenia
  • Luźną i swobodną atmosferę oraz spotkania integracyjne