Oferty
Lekarz Endokrynolog
Nowa
Zdrowie

Łódź
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

leczeniemchoróbdokrewnych

diagnozaschorzeńgruczołów

leczenie

diagnostyka

Opis stanowiska

Friendly offer

W związku z dynamicznym rozwojem i rozszerzeniem działalności, Centrum medyczne DoctorPro zaprasza do współpracy lekarza specjalizacji: Endokrynolog

Zakres zadań i obowiązków lekarza:

  • Przeprowadzanie badań pacjentów w celu rozpoznania, oceny lub kontroli stanu zdrowia z naciskiem na układ wewnątrzwydzielniczy
  • Nawiązywanie kontaktu z pacjentami i ich rodzinami, wyjaśnianie celu leczenia oraz łagodzenie lęku i niepokoju
  • Kierowanie pacjentów na dodatkowe badania diagnostyczne oraz konsultacje z innymi specjalistami
  • Leczenie chorób układu wewnątrzwydzielniczego metodami niechirurgicznymi
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej, w tym historii choroby, skierowań, recept i zwolnień lekarskich

Dodatkowe obowiązki:

  • Udzielanie pomocy doraźnej w stanach nagłych
  • Kierowanie rehabilitacją pacjentów po leczeniu zachowawczym lub chirurgicznym
  • Regularne doskonalenie wiedzy poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe i specjalizacja w endokrynologii
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe
  • Posiadanie prawa wykonywania zawodu
  • Biegła znajomość języka polskiego

Oferujemy:

  • Dostęp do najnowszych sprzętów medycznych i wysokiej jakości materiałów medycznych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o B2B, UoP lub UZ
  • Elastyczny grafik pracy
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Współpracę z doświadonym zespołem terapetycznym
  • Szybką i profesjonalną obsługę pacjenta

Z chęcią nawiążemy współpracę z lekarzami w trakcie specjalizacji oraz z lekarzami z Ukrainy.

Sieć Centrum medyczne DoctorPro jest partnerem grupy On Clinic International oraz On Clinic Ukraina, znanych i cenionych za wysoką jakość obsługi i innowacyjne technologie leczenia pacjentów. Od 1987 roku, On Clinic International Corporation pomogła ponad 1,5 miliona pacjentów na całym świecie. Klinika jest uznawana za światowego lidera w takich specjalnościach jak dermatologia, urologia, proktologia i ginekologia.

Ważne Informacje dla Kandydatów: Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z RODO. Gwarantujemy pełną ochronę Twoich danych osobowych i wykorzystanie ich wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.