• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedażSpecjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży e-commerce
    Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży e-commerce
    Nowa
    Sprzedaż
    Drabpol Sp. Jawna. P. Drabczyński i Wspólnik

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    CRM

    handlowiec

    automotive

    sprzedaz internetowa

    prawo jazdy kat. B

    e-commerce

    sprzedaż

    Mile widziane

    język niemiecki

    język angielski

    Opis stanowiska

    Hej!

    Poszukujemy osoby do naszego zespołu na stanowisko Specjalisty/Specialistki ds. Sprzedaży E-commerce. Jeśli chciałbyś/chciałabyś dołączyć do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, to mamy dla Ciebie świetną okazję!

    Drabpol Sp. Jawna. P. Drabczyński i Wspólnik – www.drabpol.pl to firma rodzinna założona w 1983 roku, która działa w obszarach Automotive i Awionika. Reprezentujemy globalne marki takie jak: Continental, Curtiss-Wright, Honeywell, Dana TM4, Konvekta, MiX Telematics czy Garmin.

    Do Twoich zadań będzie należało:

    • Promowanie firmy i naszych produktów
    • Pozyskiwanie nowych klientów poprzez cold calling oraz inne efektywne metody
    • Przygotowywanie atrakcyjnych ofert handlowych
    • Analiza rynku oraz monitorowanie konkurencji
    • Wsparcie działań logistycznych i serwisowych dla naszych klientów
    • Praca w systemie CRM: zarządzanie kontaktami i śledzenie postępów sprzedaży
    • Od czasu do czasu wyjazdy służbowe

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie min. średnie
    • Doświadczenie w cold callingu będzie dodatkowym atutem
    • Prawo jazdy kat. B
    • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży internetowej
    • Dyspozycyjność, zaangażowanie oraz umiejętność efektywnej organizacji pracy
    • Dobre umiejętności sprzedażowe i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • Samodzielność oraz proaktywność w poszukiwaniu nowych klientów
    • Dobra obsługa komputera
    • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub czeskiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w firmie o silnej pozycji na rynku
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
    • Możliwość rozwoju zawodowego i poznania nowoczesnych technik w dziedzinie elektroniki motoryzacyjnej
    • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat
    • Profesjonalne szkolenia z zakresu oferowanych produktów
    • Przyjazną atmosferę w zespole

    Jeśli jesteś gotowy/gotowa podjąć wyzwanie i chcesz dołączyć do naszej ekipy, prześlij nam swoje CV! ☺️

    Czekamy na Ciebie!

    Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedażSpecjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży e-commerce