Oferty
Account Manager
Nowa
Marketing

Katowice
7 000 - 12 000 PLNNetto miesi臋cznie - B2B
Rodzaj pracy
Pe艂ny etat
Do艣wiadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiej臋tno艣ci

social media

content marketing

marketing

Mile widziane

Bran偶a Fashion

Opis stanowiska

馃憠 Dropzone to jedna z najpopularniejszych aplikacji zakupowych w bran偶y fashion. Zosta艂a pobrana ju偶 ponad 300.000 razy i ka偶dego miesi膮ca korzysta z niej ponad 135.000 u偶ytkownik贸w. Wsp贸艂pracujemy z najwi臋kszymi sieciami afiliacyjnymi oraz markami modowymi. Mamy ambitne plany rozwojowe i szukamy utalentowanych os贸b, kt贸re wsp贸lnie z nami b臋d膮 budowa艂y sukces aplikacji Dropzone.聽

Account Manager,聽po roku mo偶liwo艣膰 awansu na stanowisko dyrektora!

Kontrakt B2B: 7.000 - 12.000 netto (+VAT) / miesi膮c + opcja na udzia艂y w firmie聽

System pracy: Praca hybrydowa w Katowicach: 3 dni w biurze, 2 dni zdalnie

Szansa rozwoju: Mo偶liwo艣膰 awansu na stanowisko Head of Marketing & Business Development po 12 miesi膮cach pracy.聽

馃挕 Poszukujemy dynamicznego i kreatywnego Account Managera do zespo艂u Dropzone. Idealna osoba na to stanowisko b臋dzie odpowiedzialna za rozwijanie relacji biznesowych, pozyskiwanie nowych partner贸w oraz realizacj臋 strategii marketingowych dla aplikacji Dropzone.

G艂贸wne obowi膮zki:

  • Zarz膮dzanie i rozwijanie relacji z obecnymi partnerami biznesowymi Dropzone
  • Aktywne poszukiwanie i nawi膮zywanie wsp贸艂pracy z nowymi partnerami (business development)
  • Tworzenie profesjonalnych materia艂贸w marketingowych, w tym media kits, case studies i raport贸w sprzeda偶owych
  • Zarz膮dzanie i rozwijanie kana艂贸w spo艂eczno艣ciowych Dropzone
  • Planowanie i realizacja projekt贸w specjalnych, takich jak konkursy, loterie itp.
  • Wsp贸艂praca z zespo艂em deweloperskim przy tworzeniu road mapy i implementacji nowych funkcji aplikacji
  • Opracowywanie i wdra偶anie innowacyjnych strategii i kampanii marketingowych
  • Realizacja kampanii marketingowych z influencerami聽
  • Tworzenie nowych strategii monetyzacji

Wymagania:

  • Do艣wiadczenie w obszarze rozwoju biznesu i marketingu, preferowane w bran偶y technologicznej lub aplikacji mobilnych
  • Umiej臋tno艣膰 budowania i utrzymywania relacji biznesowych
  • Doskona艂e zdolno艣ci komunikacyjne i prezentacyjne
  • Kreatywno艣膰 i umiej臋tno艣膰 tworzenia anga偶uj膮cych tre艣ci marketingowych
  • Znajomo艣膰 narz臋dzi i trend贸w w mediach spo艂eczno艣ciowych
  • Umiej臋tno艣膰 pracy w dynamicznym 艣rodowisku i zarz膮dzania wieloma projektami jednocze艣nie
  • Zdolno艣ci analityczne i umiej臋tno艣膰 tworzenia raport贸w
  • Podstawowa znajomo艣膰 proces贸w rozwoju aplikacji b臋dzie dodatkowym atutem
  • Znajomo艣膰 bran偶y fashion b臋dzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Jasn膮 艣cie偶k臋 rozwoju z mo偶liwo艣ci膮 uzyskania stanowiska dyrektorskiego po roku pracy
  • Opcj臋 na udzia艂y w firmie聽
  • Mo偶liwo艣膰 pracy w innowacyjnym projekcie i dynamicznie rozwijaj膮cej si臋 firmie
  • Szans臋 na rozw贸j umiej臋tno艣ci w obszarze marketingu, rozwoju biznesu i technologii
  • Wsp贸艂prac臋 z zespo艂em profesjonalist贸w
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiej臋tno艣ci i do艣wiadczenia

Proces rekrutacji:聽

  • Wysy艂asz do nas swoje CV
  • Analizujemy Twoje dokumenty
  • Rozmawiamy! Spotkanie - omawiamy Twoje do艣wiadczenie, zadania kt贸re przed Tob膮 stoj膮 i oczekiwania wzgl臋dem kandydata na to stanowisko pracy.聽
  • Realizujesz zadanie - otrzymasz od nas zadanie, kt贸re pozwoli nam oceni膰 Twoje umiej臋tno艣ci oraz wiedz臋. Czas na jego wykonanie to 3 dni.
  • Drugie spotkanie z CEO oraz Co-Founderem firmy. Na tym spotkaniu zostanie om贸wione zadanie i pojawi膮 si臋 dodatkowe pytania weryfikuj膮ce Twoje do艣wiadczenie i umiej臋tno艣ci. Ten etap trwa oko艂o 1h.
  • Nasz feedback dla Ciebie.
  • Rozpoczynamy wsp贸艂prac臋!

7 000 - 12 000 PLN

B2B