• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingeCommerceProject Manager (e-commerce)
    Project Manager (e-commerce)
    Marketing
    e-kiosk.pl

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Pimcore

    CoreShop

    PM

    Zarządzanie projektem

    e-commerce

    Mile widziane

    vTiger CRM

    PHP

    Opis stanowiska

    Dla naszego Klienta, firmy E-Kiosk S.A. (największy dystrybutor e-Prasy w Polsce, skupiającego w jednym miejscu zarówno katalog e-prasy, e-booków jak i audiobooków), poszukujemy IT Project Managera.

    Jeśli lubisz łączyć technologię z biznesem, efektywnie zarządzasz zespołami oraz projektami i nie boisz się wyzwań, to ta rola jest stworzona dla Ciebie. Czekają na Ciebie ekscytujące wyzwania, zespół pełen pasji i nowoczesne narzędzia pracy.

     Zadania:

    • Odpowiedzialność za realizację strategicznych projektów e-commerce: od projektowania, przez wdrożenie, po rozwój.
    • Dbanie o ramy czasowe i budżet projektu, zarządzanie harmonogramem oraz kosztami.
    • Współpraca z zespołami wewnętrznymi (IT, architekci, product ownerzy, zespoły operacyjne) oraz zewnętrznymi partnerami technologicznymi.
    • Współpraca z zarządem firmy, raportowanie postępów oraz dbanie o zgodność realizacji projektu z założeniami strategicznymi.
    • Komunikacja z interesariuszami w celu efektywnej realizacji projektu.
    • Zapewnienie skutecznej koordynacji wdrożeń z wykorzystaniem Pimcore i CoreShop (preferowane) +vTiger CRM oraz/lub udział w projektach związanych z technologią PHP

    Wymagania:

    Umiejętności techniczne i biznesowe:

    • Doświadczenie we wdrażaniu i rozwijaniu systemów e-commerce, w szczególności z wykorzystaniem Pimcore i CoreShop.
    • Umiejętność współpracy z zespołami IT oraz zrozumienie złożonych procesów technologicznych.
    • Praktyczna znajomość integracji systemów oraz systemów zarządzania treścią.
    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami e-commerce oraz migracjami systemów.
    • Wiedza techniczna ogólna w zakresie sprzedaży i dystrybucji contentu elektronicznego (pliki, licencje)
    • Doświadczenie w projektach związanych z integracją lub migracją systemów (procesy i dane)

    Umiejętności miękkie:

    • Samodzielność oraz asertywność w realizacji powierzonych zadań, z jednoczesnym dbaniem o harmonogram i budżet projektu.
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zdolność do współpracy z zespołami technicznymi oraz interesariuszami zewnętrznymi.
    • Gotowość do współpracy z zarządem i raportowania postępów projektowych.
    • Świadomość ryzyk projektowych oraz umiejętność przewidywania i rozwiązywania problemów.
    • Otwartość w poszukiwaniu rozwiązań, chęć rozwoju
    • Nastawienie na otwartą komunikację oraz feedback.
    • Nastawienie na osiąganie celów biznesowych i technicznych.

    Co oferujemy:

    • Kontrakt B2B w modelu hybrydowym
    • Pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, budżet szkoleniowy, dostęp do zasobów wiedzy całej spółki) + dostęp do Multisport oraz opieki medycznej
    • Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu.
    • Pracę w nowoczesnym i wygodnym biurze w centrum (3 razy w tygodniu+2 dni zdalnie)
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw.

     Dołącz do nas i współtwórz przyszłość cyfrowych mediów.

    Wszystkie ofertyWarszawaMarketingeCommerceProject Manager (e-commerce)