• Wszystkie ofertySzczecinInżynieriaAutomatykaInżynier Robotyki
    Inżynier Robotyki
    Nowa
    Inżynieria
    EBZ AUTOMATION - ENGINEERING

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    programowanie robotów

    dokumentacja techniczna

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Twój zakres obowiązków

    • Programowanie robotów KUKA, FANUC, ABB oraz integracja powiązanych systemów w środowisku produkcyjnym,
    • Konfiguracja, uruchomienie i testowanie dostarczonych rozwiązań,
    • Sporządzanie dokumentacji technicznej.

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym, technologicznym – mile widziana: Automatyka i Robotyka lub Mechatronika,
    • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu min. komunikatywnym,
    •  Gotowość do częstych wyjazdów służbowych w pełni zorganizowanych przez Pracodawcę (praca w delegacjach: Europa, USA - ok. 60% w roku).

    Mile widziane

    • Znajomość obsługi robotów przemysłowych w branży automotive.

    To oferujemy

    •  Interesująca praca pełna wyzwań, zarówno w biurze, jak i w siedzibach największych producentów samochodowych na świecie,
    •  Udział w tworzeniu samochodów z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych,
    • Narzędzia niezbędne do realizacji wyznaczonych celów, organizacja podróży służbowych oraz pokrycie kosztów delegacji, diety,
    • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę w pełnym wymiarze),
    • Dofinansowanie do Karty Multisport i prywatnej opieki medycznej.