Oferty
Konstruktor Budowy Maszyn
Nowa
Inżynieria

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

CAD

AutoCAD

solid works

mechanika

budowa maszyn

konstrukcje

Mile widziane

język angielski

spawanie

Opis stanowiska

offer-banner

Innowacja najlepiej oddaje filozofię oraz działanie naszej firmy.

Jesteśmy wiarygodnym pracodawcą – przemawia za nami 30 lat funkcjonowania. Jesteśmy twórcami nowoczesnych i wyjątkowych na skalę światową rozwiązań (także opatentowanych). 50% naszej sprzedaży stanowi eksport. Nasze rozwiązania wielokrotnie były nagradzane, zarówno przez instytuty naukowe, jak i komisje przyznające nagrody i wyróżnienia na międzynarodowych specjalistycznych targach. Naszą siłą jest młody i zgrany zespół. Stawiamy na inicjatywę.

📌 Miejsce pracy: Legnica, Pawicka 4C

Opis stanowiska:

  • opracowywanie instrukcji obsługi, montażu, eksploatacji dla nowo wprowadzanych wyrobów
  • tworzenie dokumentacji technicznej maszyn DTR
  • przygotowywanie i kompletacja dokumentacji maszyn przekazywanych do klienta
  • gromadzenie i archiwizowanie dokumentacji posadowienia, projektu technicznego   i zmian jednorazowych
  • tworzenie dokumentacji 3D i 2D
  • uczestnictwo w montażach i uruchomieniach

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn) – ukończone studia - warunek konieczny
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku konstruktora budowy maszyn
  • umiejętność projektowania i konstruowania w systemach CAD - warunek konieczny
  • biegła znajomość programu Solid Works
  • mile widziana znajomość technologii spawania i obróbki skrawaniem
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę stacjonarną w systemie jednozmianowym
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premię miesięczną
  • kontakt z nowymi technologiami
  • możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach
  • pracę w nowoczesnej firmie
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • finansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników
  • dodatkowy urlop
  • bony towarowe
  • dofinansowanie do posiłków pracowniczych
  • świętowanie: ślub pracownika, narodziny dziecka, itp.
  • nagrody jubileuszowe
  • program wnioski racjonalizatorskie