• Wszystkie ofertyWarszawaDesignGrafikaSenior Designer / Art Director
    Senior Designer / Art Director
    Design
    Ekstrakt

    Warszawa
    1 774 - 2 788 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    branding

    design

    art direction

    motion design

    Adobe Photoshop

    Adobe Illustrator

    Adobe After Effects

    Mile widziane

    3D

    Opis stanowiska

    Poszukujemy Senior Designera lub Art Directora!

    Chceszy rozwijać swoją kreatywność i umiejętności? Dołącz do naszego zespołu jako Senior Designer/Art Director!

    Oczekujemy:

    • Min. 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku designera
    • Doskonałej znajomości narzędzi Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign) oraz Figma/Sketch
    • Doświadczenia w tworzeniu identyfikacji wizualnej, materiałów marketingowych oraz projektowaniu dla digitalu
    • Doświadczenia w osobistym prezentowaniu przed klientem
    • Umiejętności pracy nad wieloma projektami jednocześnie i zarządzania zespołem
    • Kreatywności i dbałości o szczegóły

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznym zespole kreatywnym
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
    • Możliwość pracy nad różnorodnymi projektami dla takich klientów jak Danio, Meta, Unitra, Mudita, Yopro,
    • Elastyczne godziny pracy i opcję pracy zdalnej

    Jeśli chcesz być częścią naszego zespołu, wyślij CV i portfolio na [careers@ekstrakt.studio].

    Czekamy na Ciebie! 🎨✨ #praca #design #SeniorDesigner #ArtDirector #EkstraktStudio

    Wszystkie ofertyWarszawaDesignGrafikaSenior Designer / Art Director
    1 774 - 2 788 USD

    B2B