Oferty
Elektryk / Elektromonter sieci elektroenergetycznych nN oraz SN
Nowa
Inżynieria

4 500 - 7 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

doświadczenie

sieci elektroenergetyczne

Uprawnienia SEP

prawo jazdy kat. B

uprawnienia PPN

Mile widziane

prawo jazdy kat. C+E

koparko-ładowarki

żuraw samojezdny

komunikatywność

Opis stanowiska

Jesteś elektromonterem i szukasz nowego, przyjaznego miejsca pracy?

Świetnie trafiłeś!

Szukamy elektromonterów z doświadczeniem przy pracy na sieciach elektroenergetycznych nN i SN oraz energią do działania.

Jeżeli zależy Ci na miejscu pracy, które zapewni Ci stabilne i bezpieczne warunki zatrudnienia z możliwością rozwoju zawodowego, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

U nas każde zlecenie jest nowym wyzwaniem.

📌 Miejsce pracy: Kolejowa 4, Koniecpol

Co zyskujesz korzystając z naszej oferty?

  • stabilne i bezpiecznie miejsce pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego,
  • pracę w młodym, rozwijającym się zespole,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • możliwość wykorzystania swojej fachowej wiedzy i umiejętności.

Co będzie Twoim zadaniem?

Praca przy budowie przyłączy elektroenergetycznych, modernizacjach sieci elektroenergetycznych nN oraz SN, budowie sieci napowietrznych oraz kablowych nN oraz SN, budowie sieci oświetlenia ulicznego oraz praca przy usuwaniu awarii sieci nN oraz SN.

Jakich kwalifikacji wymagamy na stanowisku elektromontera?

  • doświadczenia w pracy na oferowanym stanowisku,
  • wiedzy z zakresu budowy sieci elektroenergetycznych nN i SN,
  • uprawnień elektrycznych SEP - eksploatacyjne powyżej 1 kV,
  • uprawnień do prac pod napięciem (PPN),
  • prawa jazdy kat. B,
  • uprawnień do operowania podestami ruchomymi.

Co będzie Twoim dodatkowym atutem?

  • prawo jazdy kat. C, C+E,
  • uprawnienia do obsługi koparko-ładowarki,
  • uprawnienia do obsługi żurawia samojezdnego,
  • wysoka komunikatywność,
  • uporządkowany styl pracy, dynamika i skuteczność działania,
  • wysoka kultura osobista.

Jeżeli nasza oferta pracy wydaje Ci się atrakcyjna, nie zwlekaj, prześlij nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak tylko będzie to możliwe!

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, prześlij nam swoje zapytanie na adres email lub zadzwoń!

4 500 - 7 000 PLN