• Wszystkie ofertyWieliczkaInżynieriaInneProjektant Średnich Napięć
    Projektant Średnich Napięć
    Inżynieria
    Elsta Sp. z o.o.

    Wieliczka
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    AutoCAD

    wykształcenie wyższe

    Microsoft Office

    doświadczenie

    wykształcenie techniczne

    ePlan

    projektowanie

    język angielski

    Mile widziane

    ETAP

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Kogo szukamy

    Poszukujemy projektanta średnich napięć, który ma doświadczenie w projektowaniu rozdzielnic w firmach przemysłowych.

    Jeśli masz doświadczenie na podobnym stanowisku, zależy Ci na stabilnej pracy w firmie, która zadba o bezpieczeństwo i komfort Twój i Twoich bliskich – porozmawiajmy!

    Czym będziesz się zajmować

    • sporządzaniem schematów elektrycznych obwodów pierwotnych oraz wtórnych,
    • wykonywaniem obliczeń nastaw zabezpieczeń, przekładników, itp.
    • analiza dokumentacji ofertowej,
    • przygotowywaniem koncepcji oraz specyfikacji obwodów pierwotnych w oparciu o rozwiązania czołowych producentów rozdzielnic sn,
    • cyklicznymi telekonferencjami technicznymi z klientem,
    • współpraca z warsztatem produkcyjnym na etapie realizacji

    Co możemy Ci zaoferować

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie działającej w Polsce i zagranicą od ponad 35 lat
    • komfortowe, bezpieczne i ciche miejsce pracy w nowoczesnej, klimatyzowanej, w pełni wyposażonej hali produkcyjnej, w wygodnej lokalizacji – Wieliczka, blisko Kopalni Soli i Solnego Miasta
    • możliwość skorzystania z oferty dodatkowego ubezpieczenia tzw. ubezpieczenia wypadkowego
    • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twoich bliskich
    • doskonałą atmosferę w zgranej i otwartej grupie doświadczonych specjalistów
    • zdobycie doświadczenia w zaawansowanej technologicznie pracy i możliwość awansu
    • szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe
    • kartę Multisport

    Szukamy osób, które

    • posiadają wyksztalcenie wyższe techniczne po kierunkach elektrotechnika lub podobne,
    • posiadają doświadczenie zawodowe min. 3 lata na podobnym stanowisku w firmach produkcyjnych, projektowych lub wykonawczych przy projektowaniu rozdzielnic średniego napięcia,
    • pracowały i biegle posługują się programami tj. EPLAN, AutoCAD, Pakiet Office (mile widziane: ETAP)
    • posiadają wiedze z zakresu obwodów pierwotnych oraz wtórnych rozdzielnic SN
    • są sumienne, umieją i lubią pracować w zespole,
    • posługują się językiem angielskim technicznym w stopniu komunikatywnym,
    • posiadają czynne prawo jady kat. B
    Wszystkie ofertyWieliczkaInżynieriaInneProjektant Średnich Napięć