• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseKontrolingAnalityk Finansowy w zespole Business Controlling
    Analityk Finansowy w zespole Business Controlling
    Finanse
    Empik

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    MS Excel

    Mile widziane

    Microsoft Power BI

    Hyperion

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Nasza multikategoryjna oferta to już ponad 15 milionów produktów w 20 kategoriach, takich jak książka, zabawka, art. szkolne i papiernicze, produkty cyfrowe, ale również zdrowie i uroda, elektronika, dom i ogród czy sport.

    W ramach unikatowego omnikanałowego ekosystemu łączymy ponad 350 salonów stacjonarnych z bogatą ofertą dostępną na Empik.com, w tym marketplace (EmpikPlace) i poprzez aplikację mobilną. Ponad 7 mln Polaków rocznie dokonuje zakupów we wszystkich naszych kanałach o wartości ponad 3 mld PLN.

    Empik to także jedna z najbardziej rozpoznawalnych i zaufanych marek w Polsce, o ponad 75-letniej bogatej historii.

    Jednocześnie jako Grupa Empik wzmacniamy naszą ofertę dla klientów poprzez rozwijany ekosystem usług, oferując m.in. dostęp do cyfrowych treści – audiobooki, ebooki, podcasty (Empik Go) czy bilety na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe (Going, Empik Bilety).

    Tryb pracy hybrydowy: 4 dni pracy z biura + 1 dzień w trybie Home Office

    Twój zakres obowiązków:

    • Wspieranie działów biznesowych - logistyka, operacje sklepowe, dzial handlowy - w podejmowaniu decyzji biznesowych
    • Przygotowywanie analiz oraz raportów - przykład: zwrot z inwestycji nowo otwieranych salonów empik, analiza kosztowa - produkty uszkodzone, koszty transportu i dostawy zamówień do klientów (e-commerce).
    • Udział w przygotowaniu, raportowaniu oraz analizie wyników miesięcznych.
    • Tworzenie budżetu oraz prognozy kosztowej dla wspieranego obszaru
    • Tworzenie i rozwijanie narzędzi kontrolingowych.
    • Przygotowanie dokumentacji do audytu finansowego.
    • Monitorowanie, kontrola i usprawnianie procesów wewnątrz organizacji.

    Korzyści dla Ciebie:

    • Biuro w Centrum Warszawy
    • System premiowania
    • Karta zniżkowa na produkty
    • Prywatna opieka medyczna
    • Karta Multisport
    • Konkursy z nagrodami
    • Ubezpieczenie na życie

    Nasze wymagania:

    • Posiadasz minimum 2-3 letnie doświadczenie w obszarze controllingu biznesowego.
    • Bardzo dobrze posługujesz się pakietem MS Office (w szczególności programem Excel).
    • Jesteś osobą komunikatywną i zaangażowaną w wykonywaną pracę.
    • Masz rozwinięte zdolności analityczne, potrafisz wyciągać wnioski z przeprowadzonych działań i rekomendować rozwiązania.
    • Jesteś osobą systematyczną i dokładną.
    • Masz wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym.

    Mile widziane:

    • Znajomość Power BI

    Wszystkie ofertyWarszawaFinanseKontrolingAnalityk Finansowy w zespole Business Controlling