• Wszystkie ofertyWarszawaBI & DataEkspert ds. Modelowania i Analityki Łańcucha Dostaw / Supply Chain Modeling And Analytics Expert
    Ekspert ds. Modelowania i Analityki Łańcucha Dostaw / Supply Chain Modeling And Analytics Expert
    BI & Data
    Empik

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    SQL

    Power Query lub Power BI

    Mile widziane

    Python

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Nasza multikategoryjna oferta to już ponad 15 milionów produktów w 20 kategoriach, takich jak książka, zabawka, art. szkolne i papiernicze, produkty cyfrowe, ale również zdrowie i uroda, elektronika, dom i ogród czy sport.

    W ramach unikatowego omnikanałowego ekosystemu łączymy ponad 350 salonów stacjonarnych z bogatą ofertą dostępną na Empik.com, w tym marketplace (EmpikPlace) i poprzez aplikację mobilną. Ponad 7 mln Polaków rocznie dokonuje zakupów we wszystkich naszych kanałach o wartości ponad 3 mld PLN.

    Empik to także jedna z najbardziej rozpoznawalnych i zaufanych marek w Polsce, o ponad 75-letniej bogatej historii.

    Jednocześnie jako Grupa Empik wzmacniamy naszą ofertę dla klientów poprzez rozwijany ekosystem usług, oferując m.in. dostęp do cyfrowych treści – audiobooki, ebooki, podcasty (Empik Go) czy bilety na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe (Going, Empik Bilety).

    Tryb pracy hybrydowy (4 dni pracy z biura + 1 dzień w trybie home office)

    Twój zakres obowiązków:

    • Budowanie narzędzi do analizy i monitoringu produktywności, serwisu, przepływów, dostępności oraz innych kluczowych elementów w Łańcuchu Dostaw (w tym definiowanie wskaźników KPI, budowa drzew strat itp.);
    • Mapowanie procesów oraz identyfikacja obszarów stanowiących tzw. wąskie gardła;
    • Poszukiwanie i rekomendowanie usprawnień procesów w celu uzyskania optymalizacji kosztowej i operacyjnej;
    • Identyfikacja źródeł i monitorowanie jakości danych wykorzystywanych do celów raportowych;
    • Wsparcie zespołów operacyjnych poprzez dostarczanie narzędzi służących do optymalizacji ich codziennej pracy.

    Korzyści dla Ciebie:

    • Biuro w Centrum Warszawy
    • System premiowania
    • Karta zniżkowa na produkty
    • Prywatna opieka medyczna
    • Karta Multisport
    • Konkursy z nagrodami
    • Ubezpieczenie na życie

    Nasze wymagania:

    • Posiadasz co najmniej 1-2 letnie doświadczenie w obszarach związanych z pracą na dużych zbiorach danych / programowaniem / łańcuchem dostaw;
    • Posługujesz się SQL w stopniu zaawansowanym;
    • Posiadasz bardzo dobra znajomość narzędzi wspomagających analizę danych i raportowanie (np.: Power BI, Power Query/inne);
    • Masz wysoko rozwinięte zdolności analityczne;
    • Jesteś osobą zorientowaną na realizację celów i dbasz o jakość dostarczanych efektów pracy;
    • Jesteś osobą proaktywną z nastawieniem na szukanie rozwiązań;
    • Jesteś osobą komunikatywną i lubisz współpracować z ludźmi;
    • Wykazujesz się inicjatywą i innowacyjnością w realizowanych zadaniach;
    • Znasz język angielski na poziomie pozwalającym wykonywać codzienne obowiązki;

    Wszystkie ofertyWarszawaBI & DataEkspert ds. Modelowania i Analityki Łańcucha Dostaw / Supply Chain Modeling And Analytics Expert