• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedażMarketplace Key Account
    Marketplace Key Account
    Sprzedaż
    Empik

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    MS Excel, e-commrece

    negocjacje

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Nasza multikategoryjna oferta to już ponad 15 milionów produktów w 20 kategoriach, takich jak książka, zabawka, art. szkolne i papiernicze, produkty cyfrowe, ale również zdrowie i uroda, elektronika, dom i ogród czy sport.

    W ramach unikatowego omnikanałowego ekosystemu łączymy ponad 350 salonów stacjonarnych z bogatą ofertą dostępną na Empik.com, w tym marketplace (EmpikPlace) i poprzez aplikację mobilną. Ponad 7 mln Polaków rocznie dokonuje zakupów we wszystkich naszych kanałach o wartości ponad 3 mld PLN.

    Empik to także jedna z najbardziej rozpoznawalnych i zaufanych marek w Polsce, o ponad 75-letniej bogatej historii.

    Jednocześnie jako Grupa Empik wzmacniamy naszą ofertę dla klientów poprzez rozwijany ekosystem usług, oferując m.in. dostęp do cyfrowych treści – audiobooki, ebooki, podcasty (Empik Go) czy bilety na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe (Going, Empik Bilety).

    Praca w trybie hybrydowym - 4 dni pracy z biura +1 dzień pracy w trybie home office

    Twój zakres obowiązków:

    • Zarządzanie i rozwój kategorii produktowych na EmpikPlace;
    • Zarządzanie portfelem Merchantów;
    • Budowanie i utrzymanie relacji z kluczowymi klientami;
    • Rozwój sprzedaży kluczowych klientów (wsparcie w kształtowaniu oferty, promocji, planowanie wspólnych aktywności);
    • Monitorowanie i analiza trendów rynkowych dotyczących kategorii oraz działań konkurencji;
    • Analiza skuteczności sprzedaży, przygotowywanie rekomendacji i raportów;
    • Udział w projektach rozwojowych.

    Korzyści dla Ciebie:

    • Biuro w Centrum Warszawy;
    • Atrakcyjny system premiowania;
    • Karta zniżkowa na produkty;
    • Prywatna opieka medyczna;
    • Karta Multisport;
    • Konkursy z nagrodami;
    • Ubezpieczenie na życie;

    Nasze wymagania:

    • Posiadasz minimum roczne doświadczenie w obsłudze Klienta biznesowego w branży e-commerce;
    • Potrafisz zarządzać kategoriami produktów;
    • Świetne odnajdujesz się w świecie e-commerce i rozumiesz potrzeby Klientów;
    • Potrafisz analizować i interpretować dane (dobrze znasz MS Excel);
    • Posiadasz umiejętności negocjacyjne;
    • Efektywnie organizujesz pracę własną i zarządzasz priorytetami;
    • Znasz język angielski na poziomie min.B2.