• Wszystkie ofertyWarszawaLogistykaLogistykaMłodszy specjalista ds. dostaw
    Młodszy specjalista ds. dostaw
    Logistyka
    Empik

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    MS Excel

    Mile widziane

    Microsoft Power BI

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Nasza multikategoryjna oferta to już ponad 15 milionów produktów w 20 kategoriach, takich jak książka, zabawka, art. szkolne i papiernicze, produkty cyfrowe, ale również zdrowie i uroda, elektronika, dom i ogród czy sport.

    W ramach unikatowego omnikanałowego ekosystemu łączymy ponad 350 salonów stacjonarnych z bogatą ofertą dostępną na Empik.com, w tym marketplace (EmpikPlace) i poprzez aplikację mobilną. Ponad 7 mln Polaków rocznie dokonuje zakupów we wszystkich naszych kanałach o wartości ponad 3 mld PLN.

    Empik to także jedna z najbardziej rozpoznawalnych i zaufanych marek w Polsce, o ponad 75-letniej bogatej historii.

    Jednocześnie jako Grupa Empik wzmacniamy naszą ofertę dla klientów poprzez rozwijany ekosystem usług, oferując m.in. dostęp do cyfrowych treści – audiobooki, ebooki, podcasty (Empik Go) czy bilety na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe (Going, Empik Bilety).

    Tryb pracy hybrydowy (4 dni pracy z biura + 1 dzień w trybie home office)

    Twój zakres obowiązków:

    • Regularna współpraca z salonami i kurierem w zakresie obsługi paczek;
    • Przygotowywanie raportów dotyczących wysyłek;
    • Udzielanie wsparcia członkom zespołu oraz innym działom;
    • Prowadzenie analiz związanych z dostawami do salonu.

    Korzyści dla Ciebie:

    • Biuro w Centrum Warszawy
    • System premiowania
    • Karta zniżkowa na produkty
    • Prywatna opieka medyczna
    • Karta Multisport
    • Konkursy z nagrodami
    • Ubezpieczenie na życie

    Pasujesz do nas, jeśli:

    • Posiadasz pierwsze doświadczenie na stanowisku związanym z logistyką, bądź obsługą klienta e-commerce;
    • Jesteś otwarty na pracę w oparciu o umowę zlecenie w pierwszych 3 miesiącach zatrudnienia;
    • Lubisz pracować z danymi i systemami;
    • Potrafisz analizować dane i dobrze znasz MS Excel;
    • Jesteś otwarty/a na pracę w zespole, grasz do jednej bramki.

    Wszystkie ofertyWarszawaLogistykaLogistykaMłodszy specjalista ds. dostaw