Oferty
Planista produkcji
Nowa
Inżynieria

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca stacjonarna

Wymagane umiejętności

Lean

Prestiż

komunikatywność

ERP

Streamsoft

doświadczenie produkcyjne

Przepływ materiału

planowanie produkcji

Opis stanowiska

Zadania:

  • Przygotowywanie planu i harmonogramu produkcji.
  • Koordynacja procesów związanych z: jakością materiałów, przepływem materiałów, realizacją zleceń produkcyjnych , terminów realizacji uzgodnionych z Działem Sprzedaży, obiegiem dokumentów oraz identyfikacja i eliminowanie czynników zakłócających prawidłowy przebieg procesów .
  • Obserwacja i optymalizacja przebiegu procesu produkcyjnego i zaopatrzenia materiałowego  zmierzająca do podnoszenia efektywności planowania.
  • Parametryzacja modułu produkcyjnego w systemie ERP.
  • Planowanie, generowanie i i obsługa  zleceń produkcyjnych w zakresie transakcji materiałowych i zdolności produkcyjnych w systemie ERP oraz uzgadnianie ich i przekazywanie ich z działem produkcji.
  • Współtworzenie analiz i raportów zgodnie z zapotrzebowaniem zgłaszanym przez Kierownika Produkcji/Kierownika Zakładu.
  • Inicjowanie działań  i realizacja  inwentaryzacji cyklicznej produkcji w toku i materiałów na produkcji.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i aktualizacja planów produkcji na bazie strategii firmy i/lub planów sprzedaży (rocznych, kwartalnych, miesięcznych).
  • Tworzenie harmonogramu produkcji, generowanie zleceń produkcji oraz ich korygowanie z uwzględnieniem dostępności materiałów, sprzętu oraz siły roboczej.
  • Parametryzacja systemu ERP w zakresie planowania i harmonogramowania  produkcji.
  • Prowadzenie ewidencji obecności pracowników produkcji w systemie ERP (zmianowanie) oraz ewidencja i rozliczanie czasu ich pracy przy zleceniach produkcyjnych.
  • Bieżące zbieranie i przetwarzanie informacji mających wpływ na terminową realizację zleceń produkcyjnych i informacja zwrotna do uczestników procesu o statusie ich realizacji i ewentualnych zagrożeniach.
  • Kontrola transakcji magazynowych wraz z lokalizacją wyrobów w pojemnikach przypisanych do centrów roboczych.
  • Rejestracja dziennego spływu wyrobów gotowych, wyrobów niezgodnych oraz materiałów.
  • Opracowywanie miesięcznych i kwartalnych raportów przesunięć magazynowych oraz innych raportów systemu zarządzania jakością i środowiskiem.
  • Ustalanie różnic inwentaryzacyjnych produkcji w toku oraz materiałów podlegających ścisłemu rozliczeniu.
  • Właściwe zabezpieczenie i przechowywanie dokumentów, materiałów i wyrobów pobranych do produkcji.
  • Bieżąca obsługa administracyjna wydziału produkcji w zakresie zaopatrzenia materiałów biurowych, leków, odzieży ochronnej wraz ewidencją z tym związaną.
  • Informowanie przełożonego o cyklicznie powtarzanych błędach w raportowaniu realizacji zleceń produkcyjnych.
  • Współpraca z różnymi działami firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość systemów ERP
  • Samodzielność w działaniu
  • Zdolność do analitycznego myślenia
  • Komunikatywność
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta multisport
  • Parking dla pracowników
  • Brak dress code’u

Enelion sp. z o.o.

Rewolucja już się zaczęła, dołącz do jej współtworzenia razem z Enelion!

Enelion powstał, aby wspomóc ogólnoświatową rewolucję elektromobilności.

Naszą misją jest stworzenie globalnej firmy wspierającej społeczności zaangażowane w transformację energetyczną.

Chcemy to osiągnąć dostarczając innowacyjne rozwiązania umożliwiające w najbardziej przyjazny sposób korzystanie z zielonej energii.

Dlatego dostarczamy łatwe w instalacji i przyjazne dla użytkownika urządzenia oraz oprogramowanie, które pozwalają na pełną kontrolę, magazynowanie i dzielenie się energią.