• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaHRHRHR Administrator
    HR Administrator
    Nowa
    HR
    ENYO

    Warszawa
    1 774 - 2 281 USDBrutto miesięcznie - UoP
    1 774 - 2 281 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    analiza

    komunikatywność

    RODO

    administracja

    HR

    Mile widziane

    Calamari

    symmetrical

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Poszukujemy osoby na stanowisko HR Administrator, która dołączy do naszego zespołu i wesprze nas w zakresie kompleksowej obsługi kadrowej.

    Wymagania

    • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze administracji kadrowej
    • Znajomość przepisów prawa pracy, zasad naliczania wynagrodzeń oraz RODO
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel
    • Umiejętność organizacji pracy, dokładność i dbałość o szczegóły
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne i umiej

    Obowiązki

    • Prowadzenie i aktualizacja akt osobowych pracowników,
    • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i ich wdrażanie w organizacji,
    • Przygotowywanie umów o pracę, aneksów, wypowiedzeń oraz innych dokumentów kadrowych,
    • Przygotowywanie danych do listy płac, weryfikacja godzin pracy i uprawnień do wypłat,
    • Obsługa benefitów pracowniczych,
    • Koordynacja obiegu dokumentów HR, w tym archiwizacja i digitalizacja,
    • Nadzorowanie terminów badań lekarskich i szkoleń BHP,
    • Obsługa bieżących zapytań pracowników związanych z kwestiami kadrowymi,
    • Współpraca przy wdrażaniu polityk i procedur HR w firmie,
    • Wsparcie administracyjne przy onboardingu i offboardingu,
    • Zapewnianie zgodności procesów kadrowych z przepisami o ochronie danych osobowych (RODO).

    Oferujemy

    • Prywatną opiekę medyczną: dostęp do wysokiej jakości prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
    • Biuro w dogodnej lokalizacji: komfortowe biuro w łatwo dostępnej lokalizacji
    • Przekąski w biurze: bezpłatne przekąski dostępne dla pracowników
    • Elastyczne formy zatrudnienia: możliwość wyboru dogodnej formy zatrudnienia, dostosowanej do Twoich potrzeb
    • Platformę kafeteryjne: dostęp do platformy kafeteryjnej oferującej różnorodne benefity
    • Kawę / Herbatę: bezpłatna kawa i herbata dostępna w biurze
    • Spotkania integracyjne: regularne spotkania integracyjne, które pomagają w budowaniu zespołu
    • Program rekomendacji pracowników: program umożliwiający polecanie nowych pracowników i otrzymywanie za to nagród
    • Strefę relaksu: specjalnie zaprojektowane miejsca do relaksu i odpoczynku w biurze
    • Kartę sportową: dostęp do karty sportowej umożliwiającej korzystanie z różnych obiektów sportowych
    • Wielokierunkowy rozwój: inwestujemy w rozwój naszych pracowników poprzez szkolenia i kursy
    • Inicjatywy dobroczynne: możliwość zaangażowania się w różne inicjatywy dobroczynne
    • Elastyczny model pracy: możliwości pracy hybrydowej
    • I wiele innych...: szeroki wachlarz dodatkowych benefitów dostosowanych do Twoich potrzeb.
    1 774 - 2 281 USD

    Umowa o pracę

    B2B