• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingProject Assistant
    Project Assistant
    Nowa
    Marketing
    ENYO

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    social media

    marketing

    influencer marketing

    Mile widziane

    skuteczna komunikacja

    dobra organizacja pracy

    elastyczność

    prawo jazdy kat. B

    odpowiedzialność

    praca w grupie

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Enyo to dynamiczna i innowacyjna organizacja specjalizująca się w kompleksowych rozwiązaniach z zakresu marketingu, reklamy oraz komunikacji

    Z pasją i zaangażowaniem wspieramy naszych klientów w budowaniu silnych marek, skutecznych kampanii oraz w osiąganiu ich strategicznych celów biznesowych.

    Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług marketingowych, które przynoszą realne i mierzalne efekty.

    Wierzymy w siłę kreatywności, technologii i danych, które łączymy, aby tworzyć innowacyjne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

    Opis stanowiska: Poszukujemy energicznej i zorganizowanej osoby na stanowisko Project Assistant, która dołączy do naszego zespołu. Idealny kandydat będzie wspierać nas w koordynacji i realizacji różnorodnych projektów marketingowych, współpracując z ekspertami oraz wspierając Account Managerów w bieżących zadaniach.

    Wymagania:

    • Doskonała organizacja pracy i umiejętność zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie
    • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku
    • Znajomość mediów społecznościowych, w szczególności Instagrama i TikToka
    • Dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
    • Znajomość narzędzi Microsoft Office
    • Doświadczenie w pracy z platformami do zarządzania kampaniami będzie dodatkowym atutem
    • Status Studenta
    • Prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem

    Obowiązki:

    • Pomoc przy koordynacji i realizacji projektów
    • Przygotowanie listy twórców zgodnie z wytycznymi
    • Współpraca ze specjalistami w ramach projektów marketingowych
    • Wspieranie Account Managerów w zakresie bieżących spraw
    • Pomaganie w organizacji eventów, spotkań, tworzeniu prezentacji
    • Przygotowywanie danych do raportów
    • Dodawanie twórców do kampanii w Traackr
    • Wysyłka wiadomości do twórców i zbieranie adresów do wysyłki
    • Przygotowanie paczek do wysyłki
    • Wspieranie pozostałych działów w przygotowaniu researchu
    • Wyszukiwanie nowych trendów na Instagramie i TikToku
    • Wsparcie pozostałych działów w bieżących zadaniach

    Oferujemy

    • Prywatną opiekę medyczną: dostęp do wysokiej jakości prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
    • Biuro w dogodnej lokalizacji: komfortowe biuro w łatwo dostępnej lokalizacji
    • Przekąski w biurze: bezpłatne przekąski dostępne dla pracowników
    • Elastyczne formy zatrudnienia: możliwość wyboru dogodnej formy zatrudnienia, dostosowanej do Twoich potrzeb
    • Platformę kafeteryjne: dostęp do platformy kafeteryjnej oferującej różnorodne benefity
    • Kawę / Herbatę: bezpłatna kawa i herbata dostępna w biurze
    • Spotkania integracyjne: regularne spotkania integracyjne, które pomagają w budowaniu zespołu
    • Program rekomendacji pracowników: program umożliwiający polecanie nowych pracowników i otrzymywanie za to nagród
    • Strefę relaksu: specjalnie zaprojektowane miejsca do relaksu i odpoczynku w biurze
    • Kartę sportową: dostęp do karty sportowej umożliwiającej korzystanie z różnych obiektów sportowych
    • Wielokierunkowy rozwój: inwestujemy w rozwój naszych pracowników poprzez szkolenia i kursy
    • Inicjatywy dobroczynne: możliwość zaangażowania się w różne inicjatywy dobroczynne
    • Elastyczny model pracy: możliwości pracy hybrydowej
    • I wiele innych...szeroki wachlarz dodatkowych benefitów dostosowanych do Twoich potrzeb