• Wszystkie ofertyPoznańFinanseAnalizaAccounts Payable Specialist (GER&ENG)
    Accounts Payable Specialist (GER&ENG)
    Finanse
    ER Group

    Poznań
    2 408 - 2 535 USDNetto miesięcznie - B2B
    2 408 - 2 535 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    StP

    S2P

    P2P

    PTP

    Procure to Pay

    SAP

    HANA

    język niemiecki

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Dla naszego klienta, międzynarodowego dostawcy innowacyjnych produktów i technologii dla branży chemicznej, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: Accounts Payable Specialist (GER&ENG)

    (*Kandydacie, Twoja aplikacja zostanie przedstawiona naszemu klientowi tylko i wyłącznie za Twoją zgodą. Podczas rozmowy z naszym rekruterem uzyskasz wszystkie informacje o firmie i stanowisku, które pozwolą Ci podjąć decyzję. Jako agencja wyłącznie pośredniczymy w rekrutacji, finalnym pracodawcą jest klient).

    Przyszły zakres obowiązków:

    • Wsparcie użytkowników w zakresie procesów "source to pay" poprzez system zgłoszeń SAP/Ariba
    • Analiza i rozwiązywanie zgłoszeń dotyczących bieżących problemów z systemami zakupowymi i płatnościami
    • Wykonywanie oceny zgłoszeń i problemów, kierowanie ich do właściwych zespołów wsparcia w celu szybszego rozwiązania problemów technicznych lub związanych z danymi
    • Aktywne poszukiwanie możliwości optymalizacji i ulepszania istniejących procesów i narzędzi w celu poprawy efektywności i satysfakcji klienta
    • Współpraca z globalnym zespołem w celu osiągnięcia kluczowych KPI

    Pracodawca oczekuje:

    • Doświadczenia na analogicznym stanowisku
    • Znajomość j. niemieckiego i angielskiego na poziomie C1
    • Umiejętność pracy z aplikacjami Microsoft (Word, Excel, PowerPoint, Access).
    • Znajomość systemu SAP, HANA będzie dodatkowym atutem
    • Umiejętności analityczne i zdolność do rozwiązywania problemów

    Pracodawca oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe zgodne z posiadanymi umiejętnościami
    • Możliwość pracy w modelu hybrydowym
    • Kartę sportową, prywatną opiekę medyczną oraz możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie
    • Dofinansowanie do urlopu, kursów językowych oraz premię roczną
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku w firmie o globalnym zasięgu

    StP, S2P, P2P, PtP, Procure to Pay, SSC, german, niemiecki, niemieckim, procurement, zakupów, customer service, CS, buyer, zakupy, zobowiązania, należności, SAP, dostawcy, Ariba, SAP HANA

    Wszystkie ofertyPoznańFinanseAnalizaAccounts Payable Specialist (GER&ENG)
    2 408 - 2 535 USD

    B2B