Oferty
Pracownik produkcji
Nowa
Inżynieria

5 500 - 6 500 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca stacjonarna

Wymagane umiejętności

produkcja

praca w zespole

książeczka sanepidowska

BHP

Mile widziane

branża FMCG

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, znanego producenta z branży FMCG i suplementów diety, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: Pracownik produkcji

(*Kandydacie, Twoja aplikacja zostanie przedstawiona naszemu klientowi tylko i wyłącznie za Twoją zgodą. Podczas rozmowy z naszym rekruterem uzyskasz wszystkie informacje o firmie i stanowisku, które pozwolą Ci podjąć decyzję. Jako agencja wyłącznie pośredniczymy w rekrutacji, finalnym pracodawcą jest klient).

Przyszły zakres obowiązków:

  • Obsługa zautomatyzowanej linii produkcyjnej w obszarze pakowania i przygotowania asortymentu do sprzedaży lub wysyłki
  • Obsługa urządzeń takich jak dozownik, etykieciarka, zakręcarka, przesiewacze, mieszalniki, wagi z systemem recepturowania
  • Produkcja towaru w formie suchej
  • Przestrzeganie ustawy o bezpieczeństwie żywności oraz przepisów BHP i PPOŻ

Wymagania pracodawcy:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w obszarze produkcji
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia
  • Gotowość do pracy 3-zmianowej
  • Umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe
  • Kompleksowe wdrożenie i szkolenie stanowiskowe
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zniżki na produkty firmowe
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (karta Multisport Plus, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • Możliwość dołączenia do programu emerytalnego PPE
  • Komfortowe warunki pracy (kontrolowana temperatura i wilgotność powietrza, zaplecze socjalne, kantyna)
  • Miejsce parkingowe dla każdego pracownika
5 500 - 6 500 PLN