• Wszystkie ofertyŁódźSprzedażSprzedażPrzedstawiciel Regionalny Petfood (Łódź)
    Przedstawiciel Regionalny Petfood (Łódź)
    Nowa
    Sprzedaż
    Erbacher the food family (Josera Polska)

    Łódź
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    negocjacje

    prawo jazdy kat. B

    język angielski

    Opis stanowiska

    Jako grupa ERBACHER the food family specjalizujemy się w produkcji oraz dystrybucji najwyższej klasy produktów zapewniających zrównoważone żywienie ludzi i zwierząt. Ponad 80 lat innowacji i sukcesów pozwoliły wyspecjalizować nasze marki w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań z angażowaniem społecznej odpowiedzialności, w ponad 80 krajach na całym świecie.

    Erbacher the food family tworzy ponad 1000 pracowników, których wspólną misją jest zapewnienie, aby żywienie ludzi i zwierząt odbywało się w sposób zrównoważony.

    W związku z ciągłym rozwojem oraz budową nowej fabryki dla marki Josera Petfood, szukamy… być może Ciebie!

    Zapoznaj się z opisem stanowiska i jeśli brzmi on jak kolejny krok w rozwoju Twojej kariery zawodowej, prześlij nam swoją aplikację.

    Proces rekrutacji:

    1. Rozmowa z rekruterem. Gratulacje! Zostałeś zaproszony na spotkanie
    2. Spotkanie Online z: Krajowy kierownik sprzedaży + Rekruter
    3. Spotkanie Online z: Dyrektor zespołu + Krajowy kierownik sprzedaży + Rekruter

    Do zobaczenia w teamie #erbacherthefoodfamily!

    Twoje Zadania:

    • Prowadzenie sprzedaży produktów Pracodawcy na powierzonym obszarze
    • Fachowe wsparcie nabywców produktów Pracodawcy
    • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych nakierowanych na poszerzanie wiedzy fachowej
    • Obsługa w zakresie serwisu żywieniowego związanego z produktami Pracodawcy
    • Kontrolowanie stanu wypłacalności nabywców w szczególności w zakresie ich płynności finansowej
    • Gotowość do częstych podróży służbowych
    • Praca w określomym przez Pracodawcę CRM
    • Realizowanie planów sprzedażowych oraz innych KPI
    • Dodatkowo: praca w wybrane soboty, niedziele - obecność na wydarzeniach branżowych - wystawach, akcjach promocyjnych i pokazach promujących produkty Pracodawcy

    Oczekiwania:

    • Znajomość technik sprzedaży
    • Umiejętności negocjacyjne
    • Umiejętność badania potrzeb klienta
    • Aktualne prawo jazdy kat. B
    • Wykształcenie min. średnie
    • Preferowane doświadczenie w branży FMCG

    Wymagania pożądane:

    • zamieszkanie w Łodzi lub bliskiej okolicy
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego znajomość rynku zoologicznego

    To Oferujemy:

    Wspierająca Atmosfera i Globalny Zasięg: Dołącz do zespołu, gdzie rodzinne wartości harmonijnie współistnieją z profesjonalizmem międzynarodowych ekspertów. Rozwijaj się w płaskiej strukturze organizacyjnej, która promuje otwartą komunikację, samodzielność i rozwój osobisty, współpracując z międzynarodowym zespołem opartym na zaufaniu, szacunku i integracji.

    Nieustanny Rozwój: Inwestuj w swój rozwój zawodowy i osobisty dzięki naszemu programowi Food Family Journey.

    Szeroki Pakiet Benefitów: Korzystaj z atrakcyjnego pakietu benefitów obejmującego prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW, premie, bezpłatne kursy językowe, kartę Multisport i wiele więcej.

    Chcesz nas dołączyć?

    Jeśli chcesz mieć realny wpływ na kształtowanie przyszłości zrównoważonego żywienia, wykorzystując swoją ekspercką wiedzę i dążenie do dalszego rozwoju, pomóż nam wprowadzać innowacje oraz być liderem branży. Twoja praca będzie robić prawdziwą różnicę każdego dnia.

    Czekamy na Twoją aplikację!

    Wszystkie ofertyŁódźSprzedażSprzedażPrzedstawiciel Regionalny Petfood (Łódź)