• Wszystkie ofertyWarszawaLogistykaLogistykaAnalityk Łańcucha Dostaw
    Analityk Łańcucha Dostaw
    Nowa
    Logistyka
    Eurocash S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Grupa Eurocash jest największym polskim hurtowym dystrybutorem produktów FMCG, organizatorem znanych sieci franczyzowych, agencyjnych i partnerskich, takich jak ABC, Delikatesy Centrum, Groszek, Gama, Duży Ben, Lewiatan czy Euro Sklep, partnerem logistycznym i technologicznym sklepów lokalnych, a także właścicielem marketu e-grocery nr 1 w Polsce: Frisco.pl. Z liczbą ponad 19 tys. zatrudnianych pracowników i 90 tys. klientów, Eurocash od lat zajmuje miejsce w TOP10 największych polskich firm.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    MS Excel

    analiza

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Dla jednej z naszych marek Delikatesy Centrum poszukujemy pracownika na stanowisko Analityka Łańcucha Dostaw

    JESTEŚ CIEKAWY/A, JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TWOJA PRACA? TWOJE ZADANIA TO:

    • Analiza danych dotyczących sprzedaży i zapasów oraz prognozowanie zamówień,
    • Optymalizacja procesów logistycznych i zarządzanie rotacją produktów w magazynach,
    • Przydzielanie produktów do sklepów i monitorowanie ich stanów magazynowych,
    • Monitorowanie kluczowych wskaźników efektywności (KPI), takich jak dostępność produktów i poziom zapasów,
    • Współpraca z zespołami sprzedaży, zakupów i logistyki w celu realizacji budżetu i celów operacyjnych,
    • Wsparcie w planowaniu i realizacji akcji promocyjnych oraz wprowadzaniu nowych produktów,
    • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby zarządu oraz rekomendowanie działań optymalizacyjnych,
    • Monitorowanie i analiza kosztów logistycznych oraz identyfikacja możliwości ich redukcji.

    DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:

    • Masz doświadczenie w pracy w łańcuchu dostaw w branży retail,
    • Bardzo dobrze znasz MS Excel i masz doświadczenie w pracy z dużą ilością danych z różnych źródeł,
    • Potrafisz interpretować dane i wyciągać wnioski,
    • Sam potrafisz organizować swoją pracę i ustalać priorytety,
    • Nie tylko znajdujesz problemy, ale przede wszystkim potrafisz je skutecznie rozwiązywać,
    • Zawsze dążysz do poznania przyczyny i nie boisz się zadawać pytań,
    • Nie czekasz na rozwiązania, ale aktywnie ich szukasz i wdrażasz,
    • Lubisz dynamiczne środowisko pracy i nie boisz się nowych wyzwań,
    • Zależy Ci na rozwoju i jesteś otwarty na nowe zadania.,
    • Jesteś gotowy/a do sporadycznych wyjazdów służbowych.

    DODATKOWO OFERUJEMY:

    • Umowę o pracę, premię kwartalną uzależnioną od realizacji celów,
    • Pracę hybrydową w systemie 4 dni z biura, 1 dzień zdalnie,
    • Zróżnicowane formy rozwoju własnych kompetencji: dostęp do Akademii Umiejętności Eurocash (szkolenia online, e-learningi), dostęp do biblioteki firmowej, ciągła wymiana wiedzy w zespole,
    • Rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych w tym m.in.: karta sportowa, opieka medyczna, bony oraz paczki świąteczne, konkursy, platforma well-beingowa (konsultacje z dietetykiem, trenerem personalnym, psychologiem, pakiet badań w DIAGNOSTYKA, nauka języków, aplikacja Legimi oraz aplikacje wspierające samorozwój i dobrostan psychiczny).
    • Jesteśmy Sygnatariuszem Karty Różnorodności. U nas liczą się kompetencje, dlatego każdy ma równe szanse.