• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaBI & DataAnalityk
    Analityk
    BI & Data
    Eurocash S.A.

    Analityk

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Grupa Eurocash jest największym polskim hurtowym dystrybutorem produktów FMCG, organizatorem znanych sieci franczyzowych, agencyjnych i partnerskich, takich jak ABC, Delikatesy Centrum, Groszek, Gama, Duży Ben, Lewiatan czy Euro Sklep, partnerem logistycznym i technologicznym sklepów lokalnych, a także właścicielem marketu e-grocery nr 1 w Polsce: Frisco.pl. Z liczbą ponad 19 tys. zatrudnianych pracowników i 90 tys. klientów, Eurocash od lat zajmuje miejsce w TOP10 największych polskich firm.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    Microsoft Power BI

    SQL

    SAP

    Opis stanowiska

    Grupa Eurocash to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG).

    Dział Business Intelligence wspiera negocjatorów działu zarządzania kategoriami oraz dział marki własnej. Dostarczamy informacje niezbędne w podejmowaniu strategicznych decyzji i realizacji bieżących celów. Dzięki ciągłej optymalizacji procesów analizy danych i monitorowaniu oczekiwań współpracowników dążymy do  zwiększania efektywności własnej oraz całego zespołu.

    JESTEŚ CIEKAWY/A, JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TWOJA PRACA? TWOJE ZADANIA TO:

    • Monitorowanie realizacji celów jakościowych i ilościowych oraz analiza odchyleń.
    • Automatyzacja i rozwój raportowania w PBI, budowanie modeli danych.
    • Budowanie i optymalizacja raportowania bazującego na danych zewnętrznych.
    • Wsparcie analizą danych negocjatorów w procesach negocjacyjnych.
    • Przygotowanie analiz warunków handlowych.
    • Uczestniczenie w procesie realizacji strategii Działu Marki Własnej.
    • Ścisła współpraca z działami wewnątrz firmy (m.in. księgowość, marketing), działami analiz w innych jednostkach biznesowych Grupy Eurocash a także udział w projektach z IT oraz Data Office.

    DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:

    • Posiadasz min. rok doświadczenia w pracy na stanowisku o profilu analitycznym.
    • Lubisz pracę z dużą ilością danych pochodzących z różnych źródeł a systematyzowanie i ich interpretacja nie są dla Ciebie problemem.
    • Masz łatwość w rozumieniu procesów biznesowych i przekładania ich na świat danych i analiz.
    • Wychodzisz z inicjatywą widząc obszar do optymalizacji i masz odwagę do proponowania nowych rozwiązań.
    • Możesz pochwalić się praktyczną znajomością MS Excel, dodatków Power (ekspert), Power BI, SQL, SAP.
    • Posiadasz umiejętność zarządzania czasem i potrafisz określać priorytety.
    • Jesteś komunikatywny i otwarty na współpracę z różnymi działami w firmie.

    DODATKOWO OFERUJEMY:

    • Umowę o pracę, premię kwartalną uzależnioną od realizacji celów,
    • Pracę 100% zdalną,
    • Zróżnicowane formy rozwoju własnych kompetencji: dostęp do Akademii Umiejętności Eurocash (szkolenia online, e-learningi), dostęp do biblioteki firmowej, ciągła wymiana wiedzy w zespole,
    • Rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych w tym m.in.: karta sportowa, opieka medyczna, bony oraz paczki świąteczne, konkursy, platforma well-beingowa (konsultacje z dietetykiem, trenerem personalnym, psychologiem, pakiet badań w DIAGNOSTYKA, nauka języków, aplikacja Legimi oraz aplikacje wspierające samorozwój i dobrostan psychiczny).
    • Jesteśmy Sygnatariuszem Karty Różnorodności. U nas liczą się kompetencje, dlatego każdy ma równe szanse.