• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaBI & DataAnalityk
    Analityk
    BI & Data
    Eurocash S.A.

    Analityk

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Grupa Eurocash jest największym polskim hurtowym dystrybutorem produktów FMCG, organizatorem znanych sieci franczyzowych, agencyjnych i partnerskich, takich jak ABC, Delikatesy Centrum, Groszek, Gama, Duży Ben, Lewiatan czy Euro Sklep, partnerem logistycznym i technologicznym sklepów lokalnych, a także właścicielem marketu e-grocery nr 1 w Polsce: Frisco.pl. Z liczbą ponad 19 tys. zatrudnianych pracowników i 90 tys. klientów, Eurocash od lat zajmuje miejsce w TOP10 największych polskich firm.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    SQL

    Mile widziane

    Microsoft Power BI

    Databricks

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    JESTEŚ CIEKAWY/A, JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TWOJA PRACA? TWOJE ZADANIA TO:

    • Wsparcie raportowe i analityczne polegające na przygotowywaniu raportów cyklicznych i ad hoc dotyczących sprzedaży, marży, strat, dostępności produktów w sklepach Delikatesy Centrum,
    • Przygotowywanie wizualizacji w Power BI,
    • Rozliczanie należności finansowych,
    • Bieżąca współpraca z działem IT w kontekście jakości i terminowości danych w systemach oraz testowanie nowych rozwiązań IT,
    • Optymalizacja bieżących procesów oraz udział w tworzeniu nowych.

    DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:

    • Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • Bardzo dobrze znasz MS Excel i masz doświadczenie w pracy z dużą ilością danych z różnych źródeł,
    • Masz przynajmniej podstawową znajomość SQL,
    • Potrafisz interpretować dane i wyciągać wnioski,
    • Lubisz dynamiczne środowisko pracy i nie boisz się nowych wyzwań,
    • Mile widziana znajomość zagadnień finansowo-rachunkowych,
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość Power BI i Databricks.

    DODATKOWO OFERUJEMY:

    • Umowę o pracę, premię kwartalną uzależnioną od realizacji celów,
    • Pracę hybrydową w systemie 4 dni z biura, 1 dzień zdalnie,
    • Zróżnicowane formy rozwoju własnych kompetencji: dostęp do Akademii Umiejętności Eurocash (szkolenia online, e-learningi), dostęp do biblioteki firmowej, ciągła wymiana wiedzy w zespole,
    • Rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych w tym m.in.: karta sportowa, opieka medyczna, bony oraz paczki świąteczne, konkursy, platforma well-beingowa (konsultacje z dietetykiem, trenerem personalnym, psychologiem, pakiet badań w DIAGNOSTYKA, nauka języków, aplikacja Legimi oraz aplikacje wspierające samorozwój i dobrostan psychiczny).
    • Jesteśmy Sygnatariuszem Karty Różnorodności. U nas liczą się kompetencje, dlatego każdy ma równe szanse.