• Wszystkie ofertyPszczynaLogistykaInneMłodszy Specjalista ds. Zarządzania Kategorią
    Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Kategorią
    Nowa
    Logistyka
    Eurocash S.A.

    Pszczyna
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Grupa Eurocash jest największym polskim hurtowym dystrybutorem produktów FMCG, organizatorem znanych sieci franczyzowych, agencyjnych i partnerskich, takich jak ABC, Delikatesy Centrum, Groszek, Gama, Duży Ben, Lewiatan czy Euro Sklep, partnerem logistycznym i technologicznym sklepów lokalnych, a także właścicielem marketu e-grocery nr 1 w Polsce: Frisco.pl. Z liczbą ponad 19 tys. zatrudnianych pracowników i 90 tys. klientów, Eurocash od lat zajmuje miejsce w TOP10 największych polskich firm.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    komunikacja

    praca zespołowa

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Dla jednej z naszych firm Ambra sp. z o. o. poszukujemy pracownika na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Zarządzania Kategorią.

    JESTEŚ CIEKAWY/A JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TWOJA PRACA? TWOJE ZADANIA TO:

    • Wsparcie Kierownika kategorii w zarządzaniu określoną kategorią produktów (m.in. ustalanie polityki cenowej i promocyjnej).
    • Kontakty z dostawcami i producentami w zakresie ustalania warunków promocji, dostaw oraz bieżącej współpracy.
    • Zarządzanie polityką promocyjną w detalicznej sieci handlowej.
    • Dbanie o realizację założeń budżetowych.
    • Analiza wyników sprzedaży , trendów rynkowych i konkurencji.

    DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:

    • Masz wysokie zdolności komunikacyjne.
    • Masz umiejętność wykonywania kilku czynności jednocześnie i potrafisz sprawnie „przełączyć” się między zadaniami.
    • Jesteś zorientowany na wynik i zaangażowany w wykonywane zadania.
    • Sprawnie organizujesz i planujesz swój czas pracy nadając priorytety.
    • Lubisz pracę w dynamicznym środowisku i potrafisz pracować pod presją czasu.
    • Dobrze odnajdujesz się w pracy zespołowej.

    DODATKOWO OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie będącej liderem na rynku FMCG.
    • Pracę stacjonarną w siedzibie firmy w Pszczynie.
    • Możliwość rozwoju własnych kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom.
    • Szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących pracowników.
    • Przyjazne środowisko pracy, otwarte i partnerskie relacje oraz troskę o rozwój pracowników potwierdzone certyfikatem Friendly Workplace oraz Top Employer Polska 2024.
    Wszystkie ofertyPszczynaLogistykaInneMłodszy Specjalista ds. Zarządzania Kategorią