• Oferty
  • Wszystkie ofertyToruńLogistykaKierowcaPrzewoźnik
    Przewoźnik
    Logistyka
    Eurocash S.A.

    Przewoźnik

    Toruń
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Grupa Eurocash jest największym polskim hurtowym dystrybutorem produktów FMCG, organizatorem znanych sieci franczyzowych, agencyjnych i partnerskich, takich jak ABC, Delikatesy Centrum, Groszek, Gama, Duży Ben, Lewiatan czy Euro Sklep, partnerem logistycznym i technologicznym sklepów lokalnych, a także właścicielem marketu e-grocery nr 1 w Polsce: Frisco.pl. Z liczbą ponad 19 tys. zatrudnianych pracowników i 90 tys. klientów, Eurocash od lat zajmuje miejsce w TOP10 największych polskich firm.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Grupa Eurocash

    Jesteśmy grupą dystrybucyjną, która prowadzi hurtową sprzedaż produktów FMCG poprzez Centra Dystrybucji i oddziały typu x-dock rozlokowane w całej Polsce.

    Wśród współpracujących z Grupą Eurocash podmiotów znajdują się niezależne sklepy, sieci franczyzowe i partnerskie, stowarzyszenia kupieckie, supermarkety, spółdzielnie, sieci stacji paliw, hotele, kawiarnie oraz restauracje.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy przewoźników lokalnych na terenie Północno Zachodniej Polski.

    Baza wyjazdowa: Toruń, ul. Polna 52

    Wymagania:

    · auta z windą od 3,5 do 18 DMC

    · auta przystosowane do przewozu artykułów spożywczych (decyzja sanepid)

    · auta z kontrolowaną temperaturą 2-6 °C

    · solidność i uczciwość we współpracy

    · dyspozycyjność

    Oferujemy:

    · możliwość stałej lub doraźnej współpracy

    · trasy – województwo Kujawsko - Pomorskie

    · terminowość płatności

    Zapraszamy do współpracy