• Wszystkie ofertyKomornikiPrawoStarszy Specjalista ds. Zgodności
    Starszy Specjalista ds. Zgodności
    Nowa
    Prawo
    Eurocash S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Grupa Eurocash jest największym polskim hurtowym dystrybutorem produktów FMCG, organizatorem znanych sieci franczyzowych, agencyjnych i partnerskich, takich jak ABC, Delikatesy Centrum, Groszek, Gama, Duży Ben, Lewiatan czy Euro Sklep, partnerem logistycznym i technologicznym sklepów lokalnych, a także właścicielem marketu e-grocery nr 1 w Polsce: Frisco.pl. Z liczbą ponad 19 tys. zatrudnianych pracowników i 90 tys. klientów, Eurocash od lat zajmuje miejsce w TOP10 największych polskich firm.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    compliance

    Microsoft Office Excel

    branża FMCG

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    JESTEŚ CIEKAWY/A, JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TWOJA PRACA? TWOJE ZADANIA TO:

    • Wsparcie Działu Zarządzania Ryzykiem i Zrównoważonego Rozwoju w obszarze zgodności - wdrożenie i utrzymywanie odpowiednich procedur, poszukiwanie usprawnień procesów, współpraca w zakresie przygotowania i przetwarzania dokumentacji.
    • Organizacja procesu i udział w obsłudze zgłoszeń sygnalistów.
    • Przygotowywanie długookresowych i krótkoterminowych planów audytów (ocena procesów pod kątem zgodności z wymaganiami prawnymi i wewnętrznymi procedurami, ocena ryzyka wybranych procesów compliance, ocena specyficznych ryzyk kontroli dla procesów biznesowych).
    • Planowanie i przeprowadzanie audytów w poszczególnych obszarach działalności firmy (przygotowanie harmonogramu projektu, kontrolowanie realizacji audytu, przygotowywanie narzędzi badawczych oraz dokumentacji roboczej).
    • Jasne i spójne komunikowanie zidentyfikowanych problemów, przygotowywanie raportów z audytu zgodnie z zasadami audytu wewnętrznego.
    • Przygotowywanie raportów na potrzeby Zarządu lub Dyrektora Działu Zarządzania Ryzykiem i Zrównoważonego Rozwoju.
    • Wykonywanie innych zadań i raportów na polecenie przełożonego.

    DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:

    • Chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku i jesteś gotowy/a do podejmowania nowych wyzwań.
    • Jesteś dobrze zorganizowany/a i potrafisz efektywnie pracować w dynamicznym środowisku, pod presją czasu.
    • Jesteś osobą skrupulatną i wnikliwą.
    • Cechuje Cię umiejętność efektywnej komunikacji, współpracy i wspólnego rozwiązywania problemów.
    • Masz wiedzę w zakresie wymagań prawnych dla przedsiębiorców działających na rynku FMCG, masz dobrą znajomość przepisów prawa ochrony konkurencji i konsumentów, reklamy regulowanej, ochrony sygnalistów, prowadzenia postępowań wyjaśniających
    • Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office, w tym MS Excel

    DODATKOWO OFERUJEMY:

    • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie będącej liderem na rynku FMCG.
    • Hybrydowy system czasu pracy.
    • Umowę o pracę, szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących pracowników.
    • Dowóz pracowników z Poznania do/z siedziby firmy.
    • Przyjazne środowisko pracy, otwarte i partnerskie relacje oraz troskę o rozwój pracowników potwierdzone certyfikatem Friendly Workplace oraz Top Employer Polska 2024
    • Jesteśmy Sygnatariuszem Karty Różnorodności. U nas liczą się kompetencje, dlatego każdy ma równe szanse.
    Wszystkie ofertyKomornikiPrawoStarszy Specjalista ds. Zgodności