Oferty
Konstruktor
Inżynieria

Konstruktor

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

solid works

pdm

język angielski

Mile widziane

Plant Simulation

język niemiecki

Opis stanowiska

Friendly offer

Jesteśmy zespołem ponad 300 inżynierów, techników i wysokiej klasy specjalistów. Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie. Specjalizujemy się w automatyzacji procesów logistyki wewnętrznej. Realizujemy projekty dla liderów branż w całej Europie

Przestań marzyć o wspaniałych projektach, zacznij je realizować!

Dołącz do naszego zespołu jako: Konstruktor

Miejsce pracy: Żabów k. Pyrzyc/Szczecin/hybrydowo

Twoje zadania:

  • Projektowanie koncepcji rozwiązań intralogistycznych (tworzenie layoutów systemów, dobór rozwiązań, obliczanie wydajności systemu),
  • Prowadzenie procesu prototypowania i wdrażania do produkcji nowych wyrobów zgodnie z przyjętym planem testów,
  • Współpraca z kooperantami poprzez akceptację i nadzór nad przyjętymi rozwiązaniami,
  • Optymalizacja istniejących rozwiązań konstrukcyjnych,
  • Projektowanie układów mechanicznych, pneumatycznych oraz hydraulicznych,
  • Nadzór autorski nad realizacjami w obszarach: pomiary u klienta, produkcja, instalacja u klienta, odbiory.

Sprawdź, czy nasze wymagania odpowiadają Twojemu doświadczeniu:

  • Wykształcenie wyższe techniczne z obszaru: Automatyki, Robotyki, Mechatroniki, Mechaniki i Budowy Maszyn lub Logistyki,
  • Bardzo dobra znajomość programów Solid Works oraz systemu PDM,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - min. 3 lata,
  • Znajomość rozwiązań w systemach intralogistycznych,
  • Wiedza z zakresu technologii i budowy maszyn, a także wytrzymałości materiałów,
  • Znajomość języka angielskiego - min. B2,
  • Znajomość norm i przepisów związanych z bezpieczeństwem maszyn.

Mile widziane:

  • Znajomość Plant Simulation,
  • Znajomość języka niemieckiego

Twoje korzyści:

  • Benefity odpowiadające różnorodnym potrzebom: dbania o zdrowie (prywatna opieka medyczna LuxMed, ubezpiecznie grupowe UNIQUA), rozwoju (indywidualna ścieżka szkoleniowa, szkolenia wewnętrzne, platforma eLearningowa do nauki języków obcych, zniżki na studia), lifestyle (system kafeteryjny MyBenfeit), socjalne (ZFŚS),
  • Car Sharing: nasi pracownicy, dojeżdżający do pracy ze Szczecina lub Stargardu mają możliwość korzystania z firmowych samochodów poolowych w celu dojazdu do i z pracy,
  • System premiowy,
  • Współpracę w oparciu o szacunek i wiedzę,
  • Możliwość nabywania doświadczenia w międzynarodowej współpracy.