• Wszystkie ofertyRzeszówInżynieriaInneLider zespołu dokumentacji technicznej
    Lider zespołu dokumentacji technicznej
    Nowa
    Inżynieria
    Europa Systems Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    SolidWorks

    MS Office

    DraftSight

    Corel

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Umowa na zastępstwo - min. 1,5 roku

    Jako Lider zespołu dokumentacji technicznej będziesz zarządzać pracą trzech osób. Głównymi obszarami są: planowanie, wdrażanie i nadzorowanie procesów związanych z przygotowaniem dokumentacji technicznej, ocena ryzyka, a także proces oceny zgodności wyrobów

    Co jeszcze będzie należało do Twoich zadań:

    • Harmonogramowanie prac zespołu dokumentacji technicznej,
    • Nadzór nad realizacją bieżących zadań przez zespół,
    • Kompletowanie i weryfikowanie dokumentacji technicznej dla produkowanych maszyn,
    • Weryfikowanie dokumentacji procesu oceny zgodności maszyn i przygotowywanie szablonów deklaracji zgodności.

    Sprawdź, czy nasze wymagania odpowiadają Twojemu doświadczeniu:

    • Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - min. 3 lata,
    • Potrafisz czytać rysunek techniczny,
    • Poruszasz się swobodnie w programach: SolidWorks, DraftSight, Corel, MS Office,
    • Potrafisz weryfikować i redagować treść dokumentacji technicznej zgodnie z wymaganiami DM 2006/42WE,
    • Znasz wspomnianą wyżej dyrektywę maszynową 2006/42WE,
    • Potrafisz ustalać priorytety realizacji zadań,
    • Potrafisz oceniać i analizować ryzyko,
    • Posiadasz doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej maszyn.​

    Twoje korzyści:

    • Prywatna opieka medyczna Luxmed - możesz nią objąć również członków rodziny,
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach - mamy kilka wariantów ubezpieczenia, spośród których będziesz mógł/mogła wybrać ten, który odpowiada Twoim potrzebom,
    • Dostęp do platformy e-learingnowej do nauki języków obcych - z nami będziesz mógł/mogła szlifować swój angielski i niemiecki,
    • Zniżki na studia - współpracujemy z Uniwersytetem WSB Merito w Szczecinie,
    • Budżet szkoleniowy - wraz ze swoim bezpośrednim przełożonym będziecie ustalać Twoje potrzeby szkoleniowe,
    • Dofinansowanie do szkoleń - na szkolenia lub studia, które będą powiązane z Twoim obszarem pracy możesz otrzymać dofinansowanie w wysokości do 70%,
    • Szkolenia wewnętrzne organizowane przez naszego Trenera,
    • Program Poleceń Pracowniczych - za polecenie nam osoby, która dołączy do ES i przepracuje wymagany okres czasu możesz uzyskać premię w wysokości do 5 000 PLN,
    • ZFŚS - który w swoim głównym założeniu realizuje różne formy wsparcia w sytuacjach losowych, ale oprócz tego przy okazji świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia wypłacamy naszym pracownikom premie świąteczne,
    • System kafeteryjny MyBenefit, na który każdego miesiąca wpływają środki, które możesz wydać w kilkuset miejscach,
    • Samochód służbowy wraz z kartą paliwową do użytku grupowego, dzięki czemu nie ponosisz kosztów dojazdów do/z pracy - dla osób mieszkających w Szczecinie i Stargardzie,
    • System premiowy,
    • Nabywanie doświadczenia w międzynarodowej organizacji ukierunkowanej na stały rozwój.

    Kilka słów o nas:

    Jesteśmy firmą specjalizującą się w automatyzacji procesów logistyki wewnętrznej, która realizuje projekty dla liderów wielu branż w całej Europie, a także poza nią. W kolejnych latach planujemy objąć kolejne kontynenty naszą działalnością. Nasz zespół tworzy ponad 300 inżynierów, techników i wysokiej klasy specjalistów, których codzienna praca przekłada się na osiągane sukcesy. Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie, dostarczamy zintegrowane rozwiązania dla efektywnego przepływu materiałów przez cały proces produkcyjny. Nasze produkty to interdyscyplinarne rozwiązania integrujące obszar mechaniki, elektroniki, automatyki, robotyki, oprogramowania i sztucznej inteligencji. Realizujemy projekty badawczo-rozwojowe, w tym dofinansowane ze środków NCBiR.

    Wszystkie ofertyRzeszówInżynieriaInneLider zespołu dokumentacji technicznej