• Wszystkie ofertyŻabówFinanseKsięgowośćSamodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy
    Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy
    Finanse
    Europa Systems Sp. z o.o.

    Żabów
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    VAT

    CIT

    Opis stanowiska

    Dołącz do nas jako: Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

    Miejsce pracy: Żabów k. Pyrzyc

    Na stanowisku Samodzielnej Księgowej/Samodzielnego Księgowego będziesz pracować w kilkuosobowym zespole, który podlega bezpośrednio pod CFO. Ze względu na projektową specyfikę naszej pracy, księgowość w ES charakteryzuje mnogość i różnorodność procesów, które są okazją do rozwoju kompetencji i nabycia nowych.

    Do Twoich zadań należeć będzie:

    • Wystawianie faktur sprzedaży,
    • Kontrolowanie i windykacja należności,
    • Uzgadnianie ewidencji z kontem księgi głównej,
    • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
    • Prowadzenie ewidencji kasowej,
    • Wystawianie not korygujących,
    • Bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych,
    • Dekretowanie dokumentów księgowych,
    • Rozliczanie i księgowanie delegacji służbowych pracowników,
    • Przygotowywanie deklaracji podatkowych w spółkach grupy,
    • Udział przy sporządzaniu rocznych sprawozdań finansowych, a także przy zamknięciu roku/miesięcy obrachunkowych.

    Sprawdź, czy nasze wymagania odpowiadają Twojemu doświadczeniu:

    • Znasz przepisy z zakresu podatku VAT i CIT,
    • Posiadasz ukończone studia wyższe w zakresie rachunkowości lub finansów,
    • Posiadasz doświadczenie w księgowości - min. 5 lat,
    • Biegle posługujesz się systemami księgowymi,
    • Swobodnie poruszasz się w środowisku MS Office.

    Mile widziane:

    • Posiadasz doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej.

    Twoje korzyści:

    • Prywatna opieka medyczna Luxmed - możesz nią objąć również członków rodziny,
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach - mamy kilka wariantów ubezpieczenia, spośród których będziesz mógł/mogła wybrać ten, który odpowiada Twoim potrzebom,
    • Dostęp do platformy e-learingnowej do nauki języków obcych - z nami będziesz mógł/mogła szlifować swój angielski i niemiecki,
    • Zniżki na studia - współpracujemy z Uniwersytetem WSB Merito w Szczecinie,
    • Budżet szkoleniowy - wraz ze swoim bezpośrednim przełożonym będziecie ustalać Twoje potrzeby szkoleniowe,
    • Dofinansowanie do szkoleń - na szkolenia lub studia, które będą powiązane z Twoim obszarem pracy możesz otrzymać dofinansowanie w wysokości do 70%,
    • Szkolenia wewnętrzne organizowane przez naszego Trenera,
    • Program Poleceń Pracowniczych - za polecenie nam osoby, która dołączy do ES i przepracuje wymagany okres czasu możesz uzyskać premię w wysokości do 5 000 PLN,
    • ZFŚS - który w swoim głównym założeniu realizuje różne formy wsparcia w sytuacjach losowych, ale oprócz tego przy okazji świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia wypłacamy naszym pracownikom premie świąteczne,
    • System kafeteryjny MyBenefit, na który każdego miesiąca wpływają środki, które możesz wydać w kilkuset miejscach,
    • Samochód służbowy wraz z kartą paliwową do użytku grupowego, dzięki czemu nie ponosisz kosztów dojazdów do/z pracy,
    • System premiowy,
    • Nabywanie doświadczenia w międzynarodowej organizacji ukierunkowanej na stały rozwój​.

    Kilka słów o nas:

    Jesteśmy firmą specjalizującą się w automatyzacji procesów logistyki wewnętrznej, która realizuje projekty dla liderów wielu branż w całej Europie, a także poza nią. W kolejnych latach planujemy objąć kolejne kontynenty naszą działalnością. Nasz zespół tworzy ponad 300 inżynierów, techników i wysokiej klasy specjalistów, których codzienna praca przekłada się na osiągane sukcesy. Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie, dostarczamy zintegrowane rozwiązania dla efektywnego przepływu materiałów przez cały proces produkcyjny. Nasze produkty to interdyscyplinarne rozwiązania integrujące obszar mechaniki, elektroniki, automatyki, robotyki, oprogramowania i sztucznej inteligencji. Realizujemy projekty badawczo-rozwojowe, w tym dofinansowane ze środków NCBiR. ​

    Wszystkie ofertyŻabówFinanseKsięgowośćSamodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy