• Wszystkie ofertyŻabówInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeStarszy Konstruktor
    Starszy Konstruktor
    Nowa
    Inżynieria
    Europa Systems Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Solidworks CAD 3D

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Jako Starszy Konstruktor w Dziale Projektowania i Technologii będziesz pracować w jednym z dwóch zespołów konstruktorów: Retail lub Tires & E-commerce. Twoja praca będzie polegała na realizowaniu zadań projektowych związanych z opracowywaniem nowych i modyfikowaniem istniejących rozwiązań konstrukcyjnych z zakresu szeroko pojętej mechaniki i budowy maszyn.

    Co jeszcze będzie należało do Twoich obowiązków:

    • Projektowanie koncepcji rozwiązań intralogistycznych (tworzenie layoutów systemów, dobór rozwiązań, obliczanie wydajności systemu),
    • Prowadzenie procesu prototypowania i wdrażania do produkcji nowych wyrobów,
    • Akceptacja i nadzór nad przyjętymi rozwiązaniami,
    • Optymalizacja istniejących rozwiązań konstrukcyjnych,
    • Projektowanie układów mechanicznych, pneumatycznych i hydraulicznych,
    • Nadzór autorski nad realizacjami w obszarach: pomiarów u klientów, produkcji, instalacji i odbiorów u klientów.

    Sprawdź, czy nasze wymagania odpowiadają Twojemu doświadczeniu:

    • Masz wykształcenie wyższe techniczne w jednej z wybranych dziedzin: Automatyka, Robotyka, Mechatronika, Mechanika i Budowa Maszyn, Logistyka lub podobne,
    • Posiadasz bogatą wiedzę w zakresie rozwiązań intralogistycznych,
    • Poruszasz się biegle w środowisku SolidWorks,
    • Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - min. 3 lata,
    • Bliskie są Ci zagadnienia z obszaru technologii i budowy maszyn, a także wytrzymałości materiałów,
    • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację - min. B1/B2,
    • Znasz normy i standardy dotyczące projektowania maszyn,
    • Posiadasz wiedzę ekspercką w zakresie tworzenia layoutów 2D oraz pracy na gotowych layoutach.

    Mile widziane:

    • Porozumiewasz się w języku niemieckim,
    • Znasz Plant Simulation,
    • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

    Twoje korzyści:

    • Możliwość rozwoju w strukturach firmy i awansu na stanowisko lidera,
    • Prywatna opieka medyczna Luxmed - możesz nią objąć również członków rodziny,
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach - mamy kilka wariantów ubezpieczenia, spośród których będziesz mógł/mogła wybrać ten, który odpowiada Twoim potrzebom,
    • Dostęp do platformy e-learingnowej do nauki języków obcych - z nami będziesz mógł/mogła szlifować swój angielski i niemiecki,
    • Zniżki na studia - współpracujemy z Uniwersytetem WSB Merito w Szczecinie,
    • Budżet szkoleniowy - wraz ze swoim bezpośrednim przełożonym będziecie ustalać Twoje potrzeby szkoleniowe,
    • Dofinansowanie do szkoleń - na szkolenia lub studia, które będą powiązane z Twoim obszarem pracy możesz otrzymać dofinansowanie w wysokości do 70%,
    • Szkolenia wewnętrzne organizowane przez naszego Trenera,
    • Program Poleceń Pracowniczych - za polecenie nam osoby, która dołączy do ES i przepracuje wymagany okres czasu możesz uzyskać premię w wysokości do 5 000 PLN,
    • ZFŚS - który w swoim głównym założeniu realizuje różne formy wsparcia w sytuacjach losowych, ale oprócz tego przy okazji świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia wypłacamy naszym pracownikom premie świąteczne,
    • System kafeteryjny MyBenefit, na który każdego miesiąca wpływają środki, które możesz wydać w kilkuset miejscach,
    • Samochód służbowy wraz z kartą paliwową do użytku grupowego, dzięki czemu nie ponosisz kosztów dojazdów do/z pracy,
    • System premiowy,
    • Nabywanie doświadczenia w międzynarodowej organizacji ukierunkowanej na stały rozwój.

    Kilka słów o nas:

    Jesteśmy firmą specjalizującą się w automatyzacji procesów logistyki wewnętrznej, która realizuje projekty dla liderów wielu branż w całej Europie, a także poza nią. W kolejnych latach planujemy objąć kolejne kontynenty naszą działalnością. Nasz zespół tworzy ponad 300 inżynierów, techników i wysokiej klasy specjalistów, których codzienna praca przekłada się na osiągane sukcesy. Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie, dostarczamy zintegrowane rozwiązania dla efektywnego przepływu materiałów przez cały proces produkcyjny. Nasze produkty to interdyscyplinarne rozwiązania integrujące obszar mechaniki, elektroniki, automatyki, robotyki, oprogramowania i sztucznej inteligencji. Realizujemy projekty badawczo-rozwojowe, w tym dofinansowane ze środków NCBiR.