• Oferty
  • Wszystkie ofertySzczecinPrawoPrawnik
    Prawnik
    Nowa
    Prawo
    Eurovia Polska S.A.

    Prawnik

    Szczecin
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Tworzymy infrastrukturę drogową szytą na miarę. Każdego roku budujemy, remontujemy i przebudowujemy setki kilometrów dróg. W Polsce zatrudniamy 1100 pracowników w 28 lokalizacjach. Jesteśmy częścią globalnej grupy – VINCI Construction.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    lex

    SzuKIO

    prawo budowlane

    PZP

    Opis stanowiska

    Eurovia to międzynarodowy lider budownictwa drogowego. Jesteśmy częścią Grupy VINCI - jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej

    Prawnik

    Opis zadań

    • opracowywanie, opiniowanie i negocjowanie umów;
    • analiza dokumentów przetargowych, identyfikacja ryzyk prawnych;
    • prowadzenie korespondencji z kontrahentami oraz z organami administracji w ramach obsługi procesów inwestycyjnych,
    • przygotowanie projektów pism procesowych, reprezentacja przed sądami i organami administracji publicznej;
    • współpraca z kancelariami, audytorami i innymi podmiotami zewnętrznymi.

    Profil

    • warunek konieczny: minimum roczne doświadczenie zawodowe w obsłudze prawnej podmiotów z branży budowalnej, w tym również zamawiających, w charakterze prawnika wewnętrznego in-house lub w kancelarii zewnętrznej;
    • znajomość PZP, Prawa budowlanego, mile widziane doświadczenie w realizacji kontraktów opartych na WK FIDIC;
    • praktyczna umiejętność obsługi systemów informacji prawnej (LEX, SzuKIO);
    • umiejętność zapewnienia jednoczesnego wsparcia na potrzeby kilku/kilkunastu inwestycji budowlanych,
    • rozwinięte umiejętności analityczne, negocjacyjne i komunikacyjne w tym współdziałanie w zespole;
    • gotowość dalszego rozwoju i zdobywania doświadczenia.

    Dlaczego warto do nas dołączyć?

    • Praca w której będziesz współtworzyć ciekawe projekty, a ich realizacja i efekt końcowy sprawią, że będziesz dumny z tego co robisz
    • Praca w organizacji, która przekłada ponad wszystko dbałość o środowisko oraz bezpieczeństwo
    • Program poleceń pracowniczych
    • Szeroki wybór benefitów w programie kafeteryjnym: opieka medyczna, karta sportowa, bilety do kina, bony do sklepów i wiele innych
    • Bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia
    • Dofinasowanie do wypoczynku w ramach ZFŚS
    • Możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego