• Wszystkie ofertyZagnańskInżynieriaInneSztygar górniczy- praca dla absolwenta
    Sztygar górniczy- praca dla absolwenta
    Nowa
    Inżynieria
    Eurovia Polska S.A.

    Zagnańsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Tworzymy infrastrukturę drogową szytą na miarę. Każdego roku budujemy, remontujemy i przebudowujemy setki kilometrów dróg. W Polsce zatrudniamy 1100 pracowników w 28 lokalizacjach. Jesteśmy częścią globalnej grupy – VINCI Construction.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    MS Office

    Opis stanowiska

    Eurovia to międzynarodowy lider budownictwa drogowego. Jesteśmy częścią Grupy VINCI - jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej

    Sztygar górniczy

    Jesteś absolwentem Wydziału Górniczego?

    Chcesz pracować w międzynarodowej firmie będącej liderem w zakresie budownictwa drogowego i produkcji kruszyw?

    Interesuje Cię praca związana z wydobyciem i przeróbką kruszyw ?

    Dołącz do zespołu Eurovia na stanowisko: Sztygar górniczy

    Do Twoich zadań będzie należało:

    • Organizacja pracy i procesów produkcyjnych w zakładzie produkcyjnym
    • Wykonywanie zadań wynikających z planów produkcyjnych oraz remontowych
    • Przygotowanie, zlecanie oraz odbiór maszyn i urządzeń do remontu lub po remoncie
    • Nadzór nad zamawianiem i terminowością dostaw części zamiennych
    • Kontrola zgodności prowadzonych robót z dokumentacją techniczną
    • Prowadzenie dokumentacji technicznej i produkcyjnej
    • Dbałość o sprawy bezpieczeństwa i higieny pracy

    Profil

    • Wykształcenie o kierunku dotyczącym odkrywkowej eksploatacji złóż
    • Znajomość obsługi komputera (MS Office)
    • Dyspozycyjność w zakresie pracy zmianowej

    Dlaczego warto do nas dołączyć?

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy
    • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
    • Pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy
    • Atrakcyjny pakiet benefitów
    • Kompleksowy program wdrożenia
    • Bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Kartę sportową
    • Dofinansowanie do wypoczynku
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
    • Możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym
    Wszystkie ofertyZagnańskInżynieriaInneSztygar górniczy- praca dla absolwenta