• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaBI & DataAdministrator baz danych
    Administrator baz danych
    Nowa
    BI & Data
    Eveline Cosmetics

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    branża IT

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • Zarządzanie, monitorowanie i optymalizacja baz danych, zapewnienie ich wydajności i dostępności.
    • Projektowanie, implementacja oraz zarządzanie hurtowniami danych, w tym ETL (Extract, Transform, Load) procesy.
    • Wspieranie organizacji w analizie danych, przygotowywanie raportów oraz wizualizacji informacji.
    • Wdrażanie polityk bezpieczeństwa, kontrola dostępu oraz ochrona danych przed nieautoryzowanym dostępem.
    • Udoskonalanie wydajności zapytań oraz procesów związanych z bazami danych.
    • Udzielanie pomocy technicznej w zakresie korzystania z baz danych oraz narzędzi analitycznych.
    • Współpraca z zespołami w celu integracji danych z baz danych do narzędzi Power BI, tworzenie interaktywnych raportów i dashboardów.
    • Opracowanie i wdrażanie procedur kopii zapasowych oraz odzyskiwania danych w razie awarii.
    • Regularne aktualizowanie oprogramowania baz danych oraz zapewnienie ich optymalnego funkcjonowania.
    • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji dotyczącej konfiguracji, procedur oraz polityk związanych z bazami danych.

    Nasze wymagania

    • Wyższe wykształcenie w dziedzinie informatyki, inżynierii oprogramowania lub pokrewnej.
    • Praktyczna znajomość systemów zarządzania bazami danych (np. SQL Server, Oracle, MySQL).
    • Umiejętność projektowania i zarządzania hurtowniami danych oraz procesami ETL.
    • Doświadczenie w analizie danych oraz tworzeniu raportów z wykorzystaniem narzędzi takich jak Power BI.
    • Biegłość w pisaniu zapytań SQL oraz optymalizacji wydajności zapytań.
    • Wiedza na temat polityk bezpieczeństwa danych oraz najlepszych praktyk w zakresie ochrony danych.
    • Zdolność do efektywnej współpracy z zespołem oraz przedstawiania wyników analizy danych w przystępny sposób.
    • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz analizy złożonych danych.
    • Otwartość na nowe technologie oraz chęć do ciągłego rozwijania umiejętności.
    • Doświadczenie w pracy z narzędziami do analizy danych i raportowania, szczególnie Power BI.

    To oferujemy

    • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, będącej liderem w swojej branży.
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.

    Wszystkie ofertyWarszawaBI & DataAdministrator baz danych