• Wszystkie ofertyWarszawaHRRecruitmentSpecjalista ds. Rekrutacji
    Specjalista ds. Rekrutacji
    Nowa
    HR
    Eveline Cosmetics

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    rekrutacja

    Microsoft Office

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych dla spółek wchodzących w skład Grupy Eveline Cosmetics.
    • Efektywne pozyskiwanie kandydatów przy wykorzystaniu różnorodnych źródeł i kanałów rekrutacyjnych.
    • Opracowywanie planów działania, monitorowanie postępów, raportowanie wyników oraz ocena efektywności procesów rekrutacyjnych.
    • Współpraca z zewnętrznymi firmami rekrutacyjnymi.
    • Samodzielne przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami.
    • Wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań oraz usprawnianie bieżących procesów selekcji i rekrutacji.

    Nasze wymagania

    • Doświadczenie zawodowe w zakresie rekrutacji na stanowiska specjalistów oraz managerskie.
    • Wykształcenie wyższe.
    • Umiejętność budowania partnerskich relacji z wewnętrznymi klientami zlecającymi proces rekrutacyjny.
    • Bardzo dobra znajomość MS Office.
    • Pozytywne nastawienie do pracy.
    • Dokładność i skrupulatność w realizacji powierzonych zadań.
    • Umiejętność pracy zespołowej.
    • Zdolność do szybkiego reagowania na zmiany.
    • Umiejętność ustalania priorytetów.
    • Chęć rozwoju i zdobywania nowych umiejętności.

    To oferujemy

    • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, będącej liderem w swojej branży.
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

    Wszystkie ofertyWarszawaHRRecruitmentSpecjalista ds. Rekrutacji