• Oferty
  • Wszystkie ofertyRedaDesignUX/UIGrafik - Web Designer
    Grafik - Web Designer
    Design
    EvoStudio sp. z o.o.

    Reda
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Figma

    UX/UI

    design

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    O nas

    Jesteśmy agencją interaktywną o ugruntowanej pozycji na rynku. Specjalizujemy się w tworzeniu zaawansowanych stron i sklepów internetowych, kompleksowych strategii marketingowych oraz skutecznych kampanii reklamowych. Nasze podejście opiera się na wnikliwej analizie potrzeb klientów, co pozwala nam tworzyć rozwiązania estetyczne, ergonomiczne i skuteczne.

    Naszym atutem jest zespół specjalistów z różnych dziedzin – marketingu, grafiki, performance oraz programowania – co pozwala nam dostarczać kompleksowe strategie marketingowe i rozwiązania cyfrowe oraz oferować naszym pracownikom różnorodne ścieżki rozwoju i możliwość specjalizacji.

    Poszukujemy ambitnej i kreatywnej osoby na stanowisko Grafik - Web Designer, która będzie odpowiedzialna za projektowanie nowoczesnych i funkcjonalnych stron oraz sklepów internetowych, a także tworzenie wizualnych projektów dla naszych klientów.

    Twoje zadania

    • Projektowanie layoutów i makiet stron www, sklepów internetowych oraz landing page (to Twoje główne zajęcie)
    • Aktywne uczestnictwo w procesie tworzenia stron internetowych
    • Projektowanie kreacji reklamowych na potrzeby internetowych kampanii reklamowych, mailingów, kampanii banerowych oraz newsletterów
    • Dbanie o spójność wizualną oraz stosowanie rozwiązań zgodnych z wypracowanymi standardami

    Nasze wymagania

    • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Portfolio przedstawiające Twoje projekty
    • Znajomość programu Figma
    • Znajomość pakietu Adobe (Illustrator, Photoshop)
    • Znajomość zagadnień UX
    • Umiejętności pracy w zespole i wykazywania własnej inicjatywy
    • Mile widziane: znajomość podstaw HTML, CSS
    • Mile widziane: doświadczenie w pracy z web deweloperami

    Oferujemy

    • Pracę w firmie nowych technologii
    • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
    • Dużą autonomię i swobodę w podejmowaniu decyzji
    • Realne możliwości rozwoju zawodowego i uczestnictwa w innowacyjnych projektach.
    • Pracę w zgranym, bardzo kompetentnym i doświadczonym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą
    • Dostęp do szkoleń i możliwość zdobywania nowych umiejętności.

    Wszystkie ofertyRedaDesignUX/UIGrafik - Web Designer