• Wszystkie ofertyPruszcz GdańskiSprzedażPraca w sklepieDoradca Klienta - BAT Pruszcz Gdański (materiały budowlane)
    Doradca Klienta - BAT Pruszcz Gdański (materiały budowlane)
    Nowa
    Sprzedaż
    F.H. "BAT" Sp. z o.o.

    Pruszcz Gdański
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    skuteczna komunikacja

    Opis stanowiska

    Kim jest doradca klietna w firmie BAT?

    Doradca klienta ma bezpośredni kontakt z klientem. Zajmuje się sprzedażą produktów i usług – jest to osoba, z którą zainteresowany potencjalny odbiorca może porozmawiać o produkcie lub usłudze, którą chce nabyć.

    PRACUJĄC W MARKECIE BUDOWLANYM BĘDZIESZ:

    • dbać o relacje z klientem poprzez profesjonalne doradztwo
    • dbać o wizerunek sklepu i ekspozycję towarów
    • poszerzać wiedzę produktową

    SPRAWDZISZ SIĘ W TEJ ROLI BO:

    • lubisz poznawać nowych ludzi i pracować w zgranym zespole
    • szukasz miejsca, w którym Twoje pomysły będą doceniane
    • jesteś zaangażowany/a
    • jesteś wsparciem i potrafisz z niego korzystać
    • posiadasz wykształcenie min. średnie
    • posiadasz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
    • nie boisz się pracy fizycznej - wykładanie towaru na półki wchodzi w zakres pracy tego stanowiska :)

    OFERUJEMY:

    • ciekawą pracę - każdy dzień jest inny - u nas nie "siedzisz 8 godzin na kasie"
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • zarobki 5 300 - 6 200 brutto z nagrodą frekwencyjną i dodatkiem na pranie odzieży
    • gwarantowane podwyżki
    • miejsce pracy nastawione na rozwój, dzięki wdrożonemu systemowi szkoleń produktowych i szkoleń miękkich
    • elastyczny grafik dostosowany np. do planu uczelni
    Wszystkie ofertyPruszcz GdańskiSprzedażPraca w sklepieDoradca Klienta - BAT Pruszcz Gdański (materiały budowlane)