Oferty
Specjalista / Specjalistka ds. eCommerce
Nowa
PM

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

e-commerce

Google Analytics

Google Ads

Google Tag Manager

microsoft office 365

CRM

Mile widziane

performance marketing

branża meblowa

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna
Friendly offer

Cześć! 👋

Od lat 90-tych produkujemy meble biurowe. Robimy to w sposób odpowiedzialny względem szeroko rozumianego środowiska. Nowoczesna technologia produkcji, doświadczenie naszych pracowników i ich odpowiedzialna praca sprawiają, że nasi klienci otrzymują najwyższej jakości, mocno spersonalizowane rozwiązania dla swoich wnętrz.

Dowiedz się więcej 👉 www.maro.eu

Miejsce pracy: Fabianowska 100, Komorniki

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów w obszarach eCommerce B2C i B2B;
  • Umiejętność budowania planów sprzedaży online opartych na ruchu wewnętrznym i zewnętrznym sklepu;
  • Codzienna współpraca z firmami partnerskimi, które wykonują większość prac rozwojowych i utrzymaniowych. Twoją rolą będzie analiza zgłoszeń wewnętrznych, wykonywanie podstawowych konfiguracji, współpraca i nadzorowanie prac agencji przy projektach;
  • Opieka i nadzór nad wdrożonymi produktami technologicznymi;
  • Bezpośredni udział w rozwoju systemu (analiza potrzeb, testowanie oraz wsparcie w implementacji zmian i nowych wersji, organizacja projektów);
  • Nadzór, rozwój i doradztwo prowadzonych kampanii reklamowych prowadzonych online oraz pozycjonowania strony;
  • Możliwość pracy przy pozostałych systemach w organizacji (Microsoft Business Central, CRM, pCon);

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy w zespole to niezbędność;
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami eCommerce;
  • Doskonała umiejętność narzędzi Google Analytics, Google Ads, Tag Manager;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office 365;
  • Kompetencje analityczne i wiedza z zakresu architektury biznesowo-systemowej będą dodatkowym atutem;
  • Swobodne poruszanie się w obszarze pojęć związanych z IT/Digital oraz performance marketing;
  • Znajomość branży meblowej będzie dodatkowym atutem;

To oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Stanowisko z możliwością wpływania na kształt polityki sprzedażowej;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

Benefity

  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne