• Wszystkie ofertyKrakówMarketingSocial mediaSocial Media Manager
    Social Media Manager
    Marketing
    FoodCare Sp. z o. o.

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    social media

    copywriting

    Opis stanowiska

    O Nas

    FoodCare jest firmą rodzinną, założoną w 1984 roku.

    Dzięki ciągłemu rozwojowi jest obecnie jednym z liderów w branży FMCG w Polsce i zatrudnia ponad 800 osób.

    Produkty FoodCare są eksportowane do ponad 50 krajów.

    Firma specjalizuje się w produkcji napojów niegazowanych, energetycznych, wody, ciast, deserów, dodatków funkcjonalnych, dodatków do pieczenia oraz musli.

    W portfolio firmy znajdują się takie marki jak: Black, 4move, Frugo, Frugo Energy, Ngine, Ostromecko, Gellwe oraz Fitella.

    Zakres obowiązków:

    • Planowanie i realizacja kompleksowych strategii marketingowych w social media z wykorzystaniem Facebooka oraz Instagrama
    • Prowadzenie analiz i statystyk kampanii social-media oraz stron internetowych
    • Monitoring i analiza efektywności prowadzonych działań
    • Bieżąca komunikacja z klientami i użytkownikami w kanałach social media (odpowiadanie na zapytania, moderowanie komentarzy – rola administratora strony)
    • Opieka nad kanałami brandów na Facebooku, Instagramie, TikToku
    • Analiza trendów, rynku i konkurencji
    • Współpraca z influencerami
    • Zarządzanie i rozbudowa treści

    Wymagania:

    • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z prowadzeniem Social Mediów
    • Wykształcenie min. średnie, wskazane wyższe (kierunki: Marketing, PR)
    • Bardzo dobra znajomość aplikacji Instagram, Facebook, TikTok jako kanału działań marketingowych
    • Doświadczenie w tworzeniu i publikowaniu angażujących treści
    • Wysokie umiejętności edytorskie i copywriterskie, poprawna polszczyzna
    • Kreatywność i inicjatywa oraz znajomość nowych trendów marketingu online
    • Terminowość, Samodzielność w pracy i bardzo dobre umiejętności organizacyjne

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w stabilnej firmie o dobrej renomie
    • prace na pełny etat w młodym i kreatywnym zespole
    • uczestnictwo w ciekawych i rozwojowych projektach
    • prace z silnymi, rozpoznawalnymi markami
    • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego w obszarze marketingu
    • dobre warunki wynagrodzenia oraz system premiowy
    • pracę w nowoczesnym klimatyzowanym biurze
    • możliwość dostępu do prywatnego systemu ubezpieczenia zdrowotnego
    • możliwość dostępu do programu kart sportowych
    • dostęp do szkoleń dających szanse rozwoju własnych kompetencji