• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaFinanseKsięgowośćKsięgowa/y
    Księgowa/y
    Nowa
    Finanse
    Foodcom

    Księgowa/y

    Warszawa
    1 774 - 2 535 USDBrutto miesięcznie - UoP
    1 774 - 2 535 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura
    Foodcom

    Foodcom

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą handlową, pośredniczącą w transakcjach w branży spożywczej, paszowej, FMCG i chemicznej (chemia industrialna). Współpracujemy z firmami w ponad 120 krajach na całym świecie, tworząc międzynarodowe środowisko pełne profesjonalistów i pasjonatów. Jesteśmy miejscem, gdzie liczy się pasja i motywacja, a nie pochodzenie, doświadczenie czy historia. To u nas możesz rozwinąć swoje skrzydła! Od 2021 roku nasz zespół rozrósł się z 35 specjalistów do ponad 150 pracowników. Nasza główna siedziba mieści się w sercu Warszawy przy Rondzie Daszyńskiego.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    finanse

    odpowiedzialność

    język angielski

    Opis stanowiska

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą handlową, pośredniczącą w transakcjach w branży spożywczej, paszowej, FMCG i chemicznej (chemia industrialna). Współpracujemy z firmami w ponad 120 krajach na całym świecie, tworząc międzynarodowe środowisko pełne profesjonalistów i pasjonatów. Jesteśmy miejscem, gdzie liczy się pasja i motywacja, a nie pochodzenie, doświadczenie czy historia. To u nas możesz rozwinąć swoje skrzydła!

    Od 2021 roku nasz zespół rozrósł się z 35 specjalistów do ponad 150 pracowników. Nasza główna siedziba mieści się w sercu Warszawy przy Rondzie Daszyńskiego. Otworzyliśmy także regionalne biura – w Hiszpanii, Lublinie, Rzeszowie, Krakowie i Wrocławiu. Dzięki naszemu innowacyjnemu podejściu nieustannie się rozwijamy i teraz szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu jako: Księgowa/y.

    Chcesz dowiedzieć się więcej o Foodcom S.A.? Zobacz, jak się u nas pracuje!

    👉 https://www.youtube.com/watch?v=GOrr_Yna3wg

    Jakie będą Twoje obowiązki?

    • Księgowanie faktur, wyciągów bankowych oraz innych dokumentów księgowych
    • Sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym
    • Uzgadnianie sald kontrahentów
    • Przygotowywanie danych do deklaracji VAT-7, VAT-UE
    • Przygotowywanie danych do sprawozdań do GUS
    • Przygotowywanie danych dla audytora
    • Pomoc przy zamknięciu miesiąca i zamknięciu roku
    • Aktywne monitorowanie zmian w prawie podatkowym i ustawie o rachunkowości oraz przygotowanie do nich firmy

    Kogo szukamy?

    • Posiadasz co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy w księgowości
    • Masz wykształcenie kierunkowe lub jesteś w trakcie studiów na kierunkach związanych z finansami lub rachunkowością
    • Znasz standardy rachunkowości, przepisy podatkowe i inne istotne regulacje prawne
    • Posiadasz znajomość języka angielskiego na poziomie B1
    • Wykazujesz się samodzielnością w działaniu i odpowiedzialnością
    • Charakteryzuje Cię skrupulatność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • Znajomość programu Symfonia będzie Twoim dodatkowym atutem

    Co na Ciebie czeka?

    • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku znajdującej się w samym sercu Warszawy (Rondo Daszyńskiego)
    • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty sportowej FitProfit
    • Dbamy o work-life balance
    • Spotkania integracyjne, np. piwne piątki, imprezy świąteczne
    • Praca w zgranym, kilkuosobowym zespole księgowości
    • Szkolenia wdrożeniowe oraz perspektywa rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
    • Owocowe środy
    1 774 - 2 535 USD