Oferty
META (Facebook & Instagram) Clicent Support (polish)
Marketing

Rumia
6 000 - 9 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

Facebook Ads

Pixel

api konwersji

Mile widziane

Google Ads

Google Tag Manager

Google Analytics

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Specjalista ds. Performance Marketingu – Dołącz do Forsant!

Forsant to dynamicznie rozwijający się startup, który właśnie zakończył rundę inwestycyjną z PARP. Jesteśmy na etapie skalowania i pomagamy naszym klientom osiągać rewelacyjne wyniki w kampaniach na Google i Facebooku. Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań marketingowych, które realnie wpływają na wzrost sprzedaży i zasięg naszych klientów.

Aktualnie poszukujemy specjalisty ds. performance marketingu, który pomoże nam w dalszym rozwoju i dostarczaniu najlepszych wyników dla naszych klientów.

Co będziesz robić?

  • Prowadzić kampanie reklamowe na Google Ads i Facebook Ads z naciskiem na efektywność i wyniki.
  • Doradzać klientom, jak najlepiej wykorzystać budżety marketingowe, by uzyskać najwyższy zwrot z inwestycji (ROI).
  • Monitorować i analizować wyniki kampanii oraz wprowadzać optymalizacje.
  • Współpracować z zespołami kreatywnymi, by tworzyć angażujące i skuteczne reklamy.
  • Wspierać klientów w zrozumieniu narzędzi reklamowych i pomaganie im w maksymalizacji wyników.

Jakie wymagania musisz spełniać?

  • Praktyczne doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads i Facebook Ads.
  • Umiejętność analizy danych i podejmowania decyzji na podstawie wyników.
  • Zdolność do skutecznej komunikacji i doradztwa dla klientów.
  • Samodzielność, proaktywność i chęć do działania w dynamicznym środowisku startupowym.
  • Gotowość do ciągłego uczenia się i adaptacji do zmieniających się trendów rynkowych.

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami takimi jak Google Analytics, Google Tag Manager, czy Facebook Business Manager.
  • Umiejętność optymalizacji kampanii pod kątem kosztu konwersji (CPA) i współczynnika zwrotu z wydatków reklamowych (ROAS).

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B z wynagrodzeniem na poziomie 5-7 tys. zł netto.
  • Pracę w szybko rozwijającym się startupie z realnym wpływem na rozwój firmy.
  • Możliwość pracy przy dużych projektach i skalowania działań marketingowych.
  • Elastyczne godziny pracy i opcję pracy hybrydowej.
  • Dynamiczne i innowacyjne środowisko, które sprzyja rozwojowi zawodowemu.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Forsant to miejsce, gdzie innowacyjność łączy się z realnymi wynikami. Pracując z nami, masz szansę nie tylko rozwijać swoje umiejętności, ale także uczestniczyć w skalowaniu nowoczesnych rozwiązań marketingowych, które przynoszą realne korzyści klientom. Po zakończonej rundzie inwestycyjnej z PARP, jesteśmy gotowi na dalszy rozwój, a Ty możesz być częścią tej ekscytującej podróży!

Co dalej?

Prześlij nam swoje CV, a my zaprosimy Cię na krótką rozmowę zapoznawczą (30 min). Po spotkaniu zdecydujemy, czy to właśnie Ty dołączysz do naszego zespołu. Nie czekaj – pomóż nam budować przyszłość marketingu internetowego już teraz!

6 000 - 9 000 PLN

B2B