Oferty
Psychoterapeuta dzieci i młodzieży
Nowa
Zdrowie

9 000 - 11 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
95 - 110 PLNNetto miesięcznie - B2B
Rodzaj pracy
Niepełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP, B2B
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

empatia

odpowiedzialność

Opis stanowiska

Friendly offer

Do Ośrodka Środowiskowej Pomocy Psychologicznej i Psychoterapeutycznej Dzieci i Młodzieży poszukujemy psychoterapeuty do prowadzenia terapii indywidualnej oraz grupowej dzieci i młodzieży do 21 roku życia. Działamy z ramienia NFZ oraz komercyjnie.

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w dokonywaniu zmian w życiu pacjentów
  • Współtworzenie konceptualizacji i planu terapeutycznego
  • Prowadzenie psychoterapii indywidualnej oraz grupowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe tytuł magistra psychologii/pedagogiki lub pokrewnych
  • Ukończony 2 rok psychoterapii
  • Doświadczenie zawodowe (dzieci i młodzież lub dorośli)
  • Wysoka kultura osobista, empatia i zrozumienie

Oferujemy

  • Umowę o Pracę lub Umowę Zlecenie lub Kontrakt B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy
  • Pełen grafik pacjentów (NFZ i Komercja)
  • Superwizje i wsparcie zespołu w prowadzeniu terapii
  • Dostęp do materiałów, testów psychologicznych
  • Dobrze wyposażony gabinet i środowisko pracy
  • Karta Multisport, szkolenia i spotkania zespołu
9 000 - 11 000 PLN

Umowa o pracę

95 - 110 PLN

B2B