Oferty
Terapeuta środowiskowy (pedagog/psycholog)
Nowa
Zdrowie

7 000 - 7 500 PLNBrutto miesięcznie - UoP
60 - 80 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UZ, UoP
Tryb pracy
Praca mobilna

Wymagane umiejętności

empatia

psychologia

odpowiedzialność

Opis stanowiska

Do Ośrodka Środowiskowej Pomocy Psychologicznej i Psychoterapeutycznej Dzieci i Młodzieży poszukujemy terapeuty środowiskowego dla dzieci i młodzieży do 21 roku życia. Działamy z ramienia NFZ oraz komercyjnie.

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja zajęć dla dzieci zgodnie ze wskazaniami zespołu terapeutycznego
  • Wsparcie w procesie terapii indywidualnej dla dzieci i młodzieży
  • Realizacja procesu diagnostycznego w środowisku na podstawie formularza
  • Współpraca z placówkami oświatowymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (pedagogika specjalna, psychologia)
  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe (dzieci i młodzież)
  • Wysoka kultura osobista, empatia i zrozumienie
  • [opcjonalnie] Certyfikat lub szkolenie "Prowadzenie terapii środowiskowej dzieci i młodzieży"

Oferujemy

  • Umowę o Pracę lub Umowę Zlecenie lub Kontrakt B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy
  • Pełen grafik pacjentów
  • Superwizje i wsparcie zespołu w prowadzeniu terapii
  • Dobrze wyposażony gabinet i środowisko pracy
  • Karta Multisport, szkolenia i spotkania zespołu

7 000 - 7 500 PLN

Umowa o pracę

60 - 80 PLN