• Wszystkie ofertySzczecinSprzedażSprzedażDoradca Biznesowy – Branża Energii Elektrycznej
    Doradca Biznesowy – Branża Energii Elektrycznej
    Nowa
    Sprzedaż
    Froń Energy

    2 028 - 6 085 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy kat. B

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    offer-banner

    Oferta pracy: Doradca Biznesowy – Branża Energii Elektrycznej

    Miejsce pracy: Cała Polska / praca zdalna

    Typ umowy: B2B

    Chcesz zarabiać od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie i rozwijać się w dynamicznie rosnącej branży energetycznej? Nasza firma, będąca brokerem energii elektrycznej, poszukuje ambitnych osób, które nie boją się wyzwań i myślą o długoterminowej karierze. Budujemy zespół handlowców, którzy będą gotowi na intensywną, ale satysfakcjonującą pracę w sprzedaży.

    Oferujemy:

    • Transparentne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia – wiesz dokładnie, ile zarabiasz.
    • Prowizje uzależnione od wyników sprzedaży – zarabiasz już na jednym kliencie.
    • Możliwość budowy pasywnego przychodu z obsługiwanych klientów.
    • Regularne szkolenia z zakresu sprzedaży, budowania relacji z klientem, negocjacji i rozwoju osobistego z Karolem Froniem - z jednym z czołowych trenerów sprzedaży w Polsce.
    • Stałe wsparcie mentorskie i coachingowe, aby wspierać Twój rozwój.
    • Szybka ścieżka kariery – możliwość zarządzania własnym zespołem handlowym.
    • Dofinansowanie do biura i narzędzi pracy.
    • Praca z klientami na najwyższym poziomie – od małych firm po duże korporacje.

    Czego oczekujemy:

    • Doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w branży energetycznej).
    • Gotowość do nauki i zaangażowania w rozwój zawodowy.
    • Motywacji do osiągania wysokich wyników finansowych.
    • Otwartości na nowe wyzwania oraz umiejętności pracy z klientem.
    • Elastyczności i umiejętności pracy w dynamicznym środowisku.

    Dlaczego warto z nami pracować? Nasza firma stawia na uczciwość, rzetelność i profesjonalne podejście do pracowników i klientów. Rozwijamy się, tworząc nowe możliwości na rynku energii elektrycznej, oferując nie tylko sprzedaż, ale także konsultacje i dodatkowe usługi.

    Jeśli chcesz stać się częścią naszego zespołu, aplikuj już dziś! Razem możemy zbudować Twoją przyszłość w jednej z najbardziej dochodowych branż w Polsce.

    Wszystkie ofertySzczecinSprzedażSprzedażDoradca Biznesowy – Branża Energii Elektrycznej
    2 028 - 6 085 USD

    B2B