• Oferty
  • Wszystkie ofertyPoznańMarketingMarketingMarketing Manager
    Marketing Manager
    Nowa
    Marketing
    GG3

    Poznań
    2 535 - 3 803 USDNetto miesięcznie - Dowolna
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja

    social media

    analiza

    SEO

    zarządzanie budżetem

    język angielski

    content & PR

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Kim jesteśmy?

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z branży gamingu i kryptowalut. Zwiększamy zespół naszego najnowszego projektu GG3.XYZ - angażującej platformy dla graczy, w której wszystko jest Questem… czyli przygodą, gdzie za realizację zadań na końcu czeka nagroda.

    Kogo szukamy?

    Szukamy osoby na stanowisko Growth Managera / Head of Marketing, która odpowiedzialna będzie za rozwój  & skalowanie biznesu poprzez optymalizację działań marketingowych i analizę danych.

    Do Twoich obowiązków należeć będzie:

    • planowanie strategii marketingowej i jej realizacja,
    • koordynowanie działań marketingowych z innymi działami w firmie,
    • tworzenie i realizacja kampanii marketingowych oraz monitorowanie ich efektywności,
    • analiza danych rynkowych i konkurencyjnych w celu wypracowania skutecznych strategii marketingowych,
    • zarządzanie budżetem marketingowym i rozwijanie relacji z partnerami biznesowymi,
    • monitorowanie trendów i innowacji w dziedzinie marketingu oraz wprowadzanie nowych rozwiązań,
    • współpraca z zespołem marketingowym w celu realizacji projektów i osiągnięcia założonych celów,
    • tworzenie raportów i prezentacji dla zarządu w celu przedstawienia wyników działań marketingowych,
    • utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów i partnerów biznesowych.

    Czego oczekujemy?

    • min. 3 lat doświadczenia na stanowisku Head of Growth, Head of Marketing,
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • doskonałych umiejętności komunikacji,
    • wiedzy nt procesu budowania produktów technologicznych,
    • silnych umiejętności analitycznych z możliwością interpretacji danych, analizowania trendów i wyciągania praktycznych wniosków,
    • praktycznych umiejętności w zakresie PPC & analityka / SEO / Content & PR / Outbound & Email marketing / Marketing Automation / Landing Pages / Conversion Rate Optimisation & A/B Testing / Product),
    • doświadczenia w pracy przy komunikacji marki w mediach społecznościowych (Telegram, Twitter, Facebook, YouTube, Discord, Instagram),
    • umiejętności zarządzania budżetem.

    Dołącz do nas a otrzymasz:

    • pracę przy rozwoju projektu GG3:),
    • szeroką wiedzę o jasnej stronie świata kryptowalut,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • pełen luz, to nie korpo :)
    • nowoczesne biuro w prestiżowym City Parku (centrum Poznania),
    • ergonomiczne warunki pracy,
    • system motywacyjny i bonusy,
    • program szkoleniowy,
    • kartę Multisport,
    • prywatną opiekę medyczną Luxmed,
    • owocowe wtorki,
    • lunchowe piątki.

    NIe czekaj i aplikuj już teraz!

    Prosimy o umieszczenie klauzuli w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji."

    2 535 - 3 803 USD

    Dowolna