• Wszystkie ofertyKatowiceHRPayrollSpecjalista ds. kadr i płac
    Specjalista ds. kadr i płac
    Nowa
    HR
    GLC Accounting Sp. z o.o.

    Katowice
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Czynimy biznes łatwiejszym, wspierając naszych Klientów w zakresie księgowości, usług audytorskich, doradztwa podatkowego, obsługi prawnej oraz wparcia IT. Działamy od 25 lat obsługując klientów z wielu branż. Zespół GLC to 160 specjalistów z różnych dziedzin. Wierzymy w ludzi – po prostu. Stała dbałość o zespół to nasz znak rozpoznawczy. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, liczne benefity i szkolenia oraz możliwość rozwoju pod okiem interdyscyplinarnego zespołu ekspertów.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    naliczanie list płac

    MS Office

    Mile widziane

    Obsługa systemu Enova

    język angielski

    Opis stanowiska

    Zakres zadań:

    Kompleksowa obsługa kadrowo – płacowa w tym:

    • Prowadzenie akt osobowych
    • Sporządzanie dokumentów kadrowo-płacowych (umowy, aneksy, rozwiązania umów, św. pracy itp.)
    • Wprowadzanie danych do programu kadrowo-płacowego Enova
    • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy pracowników
    • Rozliczanie wynagrodzeń, naliczanie list płac etatowych i dot. umów cywilnoprawnych
    • Przygotowywanie przelewów wynagrodzeń, ZUS/PIT/PPK/PFRON
    • Sporządzanie umów cywilno-prawnych i rachunków do nich
    • Sporządzanie deklaracji ZUS (w tym korekt) oraz obsługa programu Płatnik,
    • Sporządzanie deklaracji PIT, PPK, PFRON
    • Przygotowywanie zaświadczeń dla pracowników
    • Ustalanie limitów urlopów oraz innych nieobecności
    • Ewidencja szkoleń BHP i badań lekarskich oraz kontrola ich aktualności
    • Kontakt ( w tym uczestniczenie w kontrolach) z instytucjami typu US, ZUS, PIP, PFRON , komornicy)
    • Sporządzanie sprawozdań do GUS w zakresie spraw pracowniczych
    • Archiwizowanie dokumentów kadrowo-płacowych

    Nasze wymagania:

    • Min. 3 letnie doświadczenie w zakresie kadr i płac,
    • Znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
    • Praktyczna znajomość pakietu Ms Office,
    • Umiejętność dobrej organizacji pracy, sumienność i rzetelność oraz terminowość,

    Mile widziane:

    • Znajomość jęz. angielskiego
    • Doświadczenie w pracy w outsourcingu
    • Znajomość programu Enova

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w stabilnej firmie liczącej 160 pracowników
    • Pracę w pełnym wymiarze godzin + płatne nadgodziny (po przepracowanym kwartale)
    • Duże, przestronne biuro i owocowe dni
    • Wsparcie Managera oraz wsparcie specjalistów z innych dziedzin: prawo, podatki, audyt oraz wdrożeniowców IT
    • Niezbędne do pracy narzędzia tj. telefon, laptop/ komputer, dostęp do systemów i serwisów branżowych
    • Możliwość uczestnictwa w rozwojowych projektach i tworzeniu procesów
    • Premie półroczne
    • Premie uznaniowe za wybitne osiągnięcia
    • Podwyżka inflacyjna
    • Podwyżki w trakcie zatrudnienia – na etapie widocznego rozwoju
    • Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
    • Dofinansowanie do wczasów pod gruszą
    • Bonus świąteczny
    • Karta multisport / Medicover / Kafeteria MyBenefit
    • Zajęcia z j. angielskiego w trakcie pracy (opłacane przez pracodawcę)
    • Szkolenia merytoryczne
    • Pracę zdalną 3 dni w tygodniu, 2 dni w biurze + na okresie próbnym pełna dyspozycyjność do pracy stacjonarnej
    Wszystkie ofertyKatowiceHRPayrollSpecjalista ds. kadr i płac