• Wszystkie ofertyPoznańMarketingSocial mediaSocial Media Manager
    Social Media Manager
    Marketing
    Good Taste Production

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    digital marketing

    social media

    strategiczne planowanie

    content marketing

    Meta Ads

    zarządzanie projektami

    branding

    Mile widziane

    Figma

    ChatGPT

    fotografia

    montaż wideo

    CapCut

    Opis stanowiska

    Dołącz do naszego zespołu jako Social Media Manager w Good Taste Production!

    Szukasz miejsca, gdzie możesz rozwijać swoje umiejętności i pasję do marketingu w świecie muzyki? Nasze biuro w kreatywnym hubie Pocztaworkspace w centrum Poznania czeka właśnie na Ciebie! Good Taste Production to zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży muzycznej. Nasze portfolio obejmuje autorskie festiwale muzyczne oraz projekty specjalne, które przyciągają uwagę miłośników muzycznych doznań z całego kraju. Tworzymy kreatywne koncepcje, które łączą potrzeby klientów z naszą wiedzą i ekspertyzą zdobywaną na przestrzeni lat.

    W swoim portfolio mamy współpracę z takimi artystami jak Hans Zimmer, Jamiroquai, Enrique Iglesias, sanah, Nosowska,Daria Zawiałow, Mrozu czy Vito Bambino. Jesteśmy właścicielami marek festiwalowych jak Santander Letnie Brzmienia, Salt Wave by Porsche, Enea Edison Festival, Next Fest Festival czy Jazz Around.

    Szukamy osoby zaangażowanej, dobrze zorganizowanej i samodzielnie zarządzającej swoją pracą, która chce rozwijać się razem z nami, tworząc i realizując nasze projekty. Jeśli social media nie są Ci obce, śledzisz aktualne trendy i nowości, a także potrafisz efektywnie wykorzystać je w kampaniach oraz planowaniu harmonogramów – jesteś idealnym kandydatem!

    Co będzie należało do Twoich obowiązków?

    • Zarządzanie kanałami social media (Facebook, Instagram, TikTok, YouTube).
    • Prowadzenie kampanii reklamowych na platformach Meta Ads i TikTok for Business.
    • Tworzenie kreatywnego contentu zgodnego z tone of voice marki, w tym materiałów wideo na stories i TikToka.
    • Moderowanie kont oraz budowanie zaangażowanej społeczności.
    • Śledzenie trendów w social mediach i analizowanie działań konkurencji.
    • Pisanie tekstów reklamowych i marketingowych (copywriting).
    • Opracowywanie i wdrażanie strategii obecności marki w social mediach.
    • Nadzorowanie działań marketingowych związanych z reklamą i promocją sprzedaży.
    • Analiza rynku w celu identyfikacji grupy docelowej i trendów.
    • Tworzenie planów budżetowych, monitorowanie ich realizacji oraz raportowanie postępów w strategii marketingowej.
    • Koordynowanie tworzenia contentu i planowanie kampanii w mediach społecznościowych (Meta Ads, Google, TikTok), a także działania w influencer marketingu i digital marketingu.
    • Monitorowanie mediów społecznościowych za pomocą narzędzi takich jak Brand24.

    Kogo szukamy?

    • Osoby z wyższym wykształceniem oraz minimum 3-letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku.
    • Kandydata z doświadczeniem w zarządzaniu kanałami social media i doskonałą znajomością platform takich jak Facebook, Instagram, TikTok i YouTube.
    • Kogoś z koniecznym doświadczeniem w prowadzeniu kampanii reklamowych w Meta Ads oraz mile widzianą znajomością TikTok for Business.
    • Osoby z doświadczeniem w samodzielnym zarządzaniu projektami.
    • Doświadczenia w zakresie influencer i digital marketingu.
    • Kogoś, kto zna narzędzia takie jak Meta Ads, TikTok Ads i Google Ads.
    • Osoby z lekkim piórem oraz umiejętnością tworzenia atrakcyjnych treści.
    • Kogoś z dobrą znajomością rynku, trendów i umiejętnością opracowywania strategii marketingowych oraz contentowych.
    • Osoby o wysokich umiejętnościach interpersonalnych, komunikacyjnych oraz analitycznych.
    • Kandydata z dobrą znajomością języka angielskiego.
    • Osoby, która potrafi pracować w zespole, jest samodzielna, zaangażowana, a także potrafi prowadzić projekty od początku do końca.

    Co oferujemy?

    • Pełny etat w biurze w centrum Poznania, w inspirującym środowisku Pocztaworkspace.
    • Pracę w dynamicznym, kreatywnym zespole
    • Możliwość uczestniczenia w najciekawszych wydarzeniach muzycznych w Polsce.
    • Umowę dostosowaną do Twoich preferencji (umowa o pracę, B2B, zlecenie i inne).
    • Stałe wsparcie w rozwoju zawodowym oraz inspirujące wyzwania.
    • Pulę darmowych biletów na koncerty organizowane przez Good Taste Production.

    Jeśli jesteś gotowy/a na nowe wyzwania i chcesz rozwijać się razem z nami, wyślij swoje CV. Czekamy na Twoje zgłoszenie do 25.10.2024.

    Zapraszamy do współpracy!