Oferty
Specjalista/-ka ds. Fotografii i Retuszu
Design

Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UZ, B2B
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

elastyczność

Capture One

Adobe Lightroom

dobra organizacja pracy

Path Tool

Adobe Photoshop

Bridge

canon

Opis stanowiska

Jesteśmy wrocławskim studiem, zajmującym się fotografią modową. Współpracujemy z ponad 120 markami modowymi z całej Europy, dla których wykonujemy packshoty oraz sesje modelowe dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i stylu. Oprócz zdjęć produktów wykonujemy również sesje kreatywne oraz wizerunkowe. Profesjonalne studio fotograficzne służy nam, jako przestrzeń do rozwoju i nauki nowych umiejętności.

Za co będziesz odpowiadać?

  • Wykonywanie profesjonalnych fotografii produktowych.
  • Przygotowywanie stanowiska do sesji fotograficznych, w tym układanie i aranżacja produktów, kontrola i weryfikacja oświetlenia i tła.
  • Retuszowanie i edycja zdjęć w celu poprawy jakości i estetyki.

Wymagania:

  • Co najmniej roczne doświadczenie w roli fotografa/retuszera.
  • Samodzielne prowadzenie sesji fotograficznej od ustawienia sprzętu i oświetlenia po profesjonalny retusz.
  • Zainteresowanie fotografią produktową.
  • ⁠Umiejętność wykonywania zdjęć i profesjonalnej prezentacji produktu.
  • Wysokie poczucie estetyki.
  • ⁠Zainteresowanie branżą fashion.
  • Obsługa aparatu, komputera i tabletu graficznego.
  • Obsługa Capture One, aparatu Canon i inne techniczne umiejętności.
  • Praktyczna znajomość Lightroom / Bridge.
  • Znajomość programu Photoshop (warstwy/maski, Path Tool, Liquify itd).

Co Ci oferujemy:

  • Pracę z największymi światowymi markami modowymi.
  • Ciekawe wyzwania zawodowe w obszarze fotografii.
  • Długofalową współpracę w stale rozwijającej się organizacji.
  • Nietuzinkową atmosferę pracy z doświadczonym i zaangażowanym zespołem.

Zainteresowanych prosimy o wysłanie zgłoszeń zawierających CV oraz portfolio własnych zdjęć.