• Wszystkie ofertyKrakówMarketingeCommerceSpecjalista / Specjalistka ds. eCommerce (Marketplace)
    Specjalista / Specjalistka ds. eCommerce (Marketplace)
    Nowa
    Marketing
    Green Cell

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    emag

    Allegro

    Amazon

    eBay

    e-commerce

    Mile widziane

    PrestaShop

    Terapeak

    Helium

    Opis stanowiska

    👉 Kim jesteśmy i co robimy?

    W Green Cell działamy perspektywicznie. Śledzimy otaczający nas świat i chcemy go ulepszać, wprowadzając rozwiązania korzystne dla środowiska i wygodne dla użytkowników. Projektujemy i produkujemy urządzenia przetwarzające i magazynujące energię. Wpływamy na rozwój elektromobilności w całej Europie, tworząc innowacyjne rozwiązania dla użytkowników pojazdów elektrycznych.

    Twoje codzienne zadania:

    • Rozwój sprzedaży produktów na platformach sprzedażowych
    • Tworzenie i zarządzanie ofertą produktową w danej kategorii (baterie do laptopów, zasilacze, EV lub power banki)
    • Współtworzenie i planowanie kampanii sprzedażowych
    • Analiza trendów rynkowych, konkurencji, potrzeb konsumentów i tworzenie na tej podstawie planów mających na celu wzrost konwersji i sprzedaży
    • Monitorowanie działań konkurencji oraz trendów e-commerce w danej kategorii produktowej
    • Dobór optymalnych cen produktów, w szczególności w obrębie przyporządkowanych grup produktowych
    • Planowanie prognoz sprzedażowych produktów, w szczególności w obrębie przyporządkowanych grup produktowych
    • Analiza sprzedaży produktów słabo rotujących oraz podejmowanie działań mających na celu zwiększenie ich sprzedaży

    Ta rola jest dla Ciebie jeśli posiadasz:

    • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dowolnej branży
    • Praktyczna znajomość min. dwóch platform sprzedażowych (Allegro, Amazon, Ebay, Emag)
    • Zdolności analityczne praca na cennikach, analiza trendów rynkowych

    Mile widziane:

    • Bardzo dobra znajomość Amazon FBA / FBM VENDOR
    • Doświadczenie w sprzedaży na b2c na sklepach własnych- pracujemy na platformie PrestaShop
    • Znajomość narzędzi wspomagających sprzedaż: Allegro Analytics, Terapeak, Helium
    • Znajomość narzędzi wspomagających marketing: Allegro ADS, eBay ADS, Amazon ADS, eMag ADS

    To oferujemy

    • Pracę w firmie, która nieustannie się rozwija i wprowadza innowacyjne rozwiązania
    • Współpracę z doświadczonym zespołem, który ceni kreatywność i profesjonalizm
    • Dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość realizacji własnych pomysłów
    • dofinansowanie zajęć sportowych
    • prywatna opieka medyczna
    • dofinansowanie szkoleń i kursów
    • ubezpieczenie na życie
    • możliwość pracy zdalnej
    • elastyczny czas pracy
    • owoce
    • zniżki na firmowe produkty i usługi
    • spotkania integracyjne
    • strefa relaksu

    Smarter everyday!

    Działamy od ponad dekady napędzani pasją do elektromobilności i magazynowania energii. Projektujemy niezawodne i innowacyjne akcesoria do ładowania mobilnej elektroniki w myśl ideei Smarter Everyday dzięki którym życie staje się sprytniejsze, a co za tym idzie — łatwiejsze.

    Nasza misja

    Nasza wizja przyszłości to dynamiczny i nowoczesny świat, oparty na zrównoważonym rozwoju. Elektromobilność staje się dostępna dla każdego z nas. Wizja ta wynika z naszych wartości, które otwarcie komunikujemy i prezentujemy za pomocą naszych produktów.

    Nasza wizja

    Produkty Greencell mają być maksymalnie praktyczne i proste w użyciu, a ich wybór staje się naturalnym, rozsądnym krokiem, a nie przymusem bądź kwestią etyki. Naszą misją jest projektowanie, dostarczanie i ułatwianie dostępu do rozwiązań, które wpływają na zrównoważony rozwój. Rozwiązania te łączą w sobie nowoczesność, funkcjonalność i ekologię.

    Wszystkie ofertyKrakówMarketingeCommerceSpecjalista / Specjalistka ds. eCommerce (Marketplace)