• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingMarketing Manager
    Marketing Manager
    Marketing
    Greencare Clinic

    Warszawa
    1 521 - 2 535 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 521 - 2 535 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UZ
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    marketing

    branding

    social media

    content marketing

    Mile widziane

    marketing automation

    influencer marketing

    digital marketing

    Google Analytics

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Kim jesteśmy:

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą telemedyczną, oferującą nowoczesne rozwiązania zdrowotne poprzez naszą platformę Tabletka24. Dzięki nam pacjenci mogą łatwo uzyskać dostęp do zdalnych konsultacji z lekarzami różnych specjalizacji, przedłużać e-recepty czy uzyskiwać e-skierowania. Stawiamy na szybki dostęp do opieki medycznej bez konieczności czekania w kolejkach.

    Opis roli:

    Jako marketer będziesz odpowiedzialny za opracowanie i realizację strategii marketingowej, której celem będzie zwiększenie rozpoznawalności marki Tabletka24 na rynku polskim. Twoja praca będzie obejmowała pełen zakres działań marketingowych, od planowania kampanii digitalowych po budowanie komunikacji z klientami w social media, email marketingu oraz innych kanałach.

    Zakres obowiązków:

    - Tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej, wspierającej rozwój marki Tabletka24.

    - Planowanie i realizacja kampanii w kanałach takich jak email, social media, oraz push powiadomienia.

    - Prowadzenie działań PR i budowanie relacji z mediami oraz influencerami.

    - Tworzenie angażujących treści marketingowych (copywriting dla stron, mailingów, social media).

    - Nadzór nad kampaniami performance marketingu (Google Ads, Facebook Ads).

    - Analiza wyników kampanii z wykorzystaniem narzędzi Google Analytics, MS Clarity oraz Looker Studio.

    - Testowanie hipotez na stronie internetowej oraz optymalizacja doświadczeń użytkowników.

    Oczekujemy:

    - Min. 3 lata doświadczenia w marketingu, w tym doświadczenie w prowadzeniu kampanii digitalowych.

    - Znajomości narzędzi marketing automation (np. Mailer Lite lub podobnych).

    - Kreatywności w tworzeniu angażujących treści oraz umiejętności analizy danych w celu optymalizacji działań marketingowych.

    - Umiejętności pracy w dynamicznym środowisku startupowym, samodzielności i proaktywności.

    - Doświadczenia w pracy z narzędziami do zarządzania zadaniami (ClickUp) i współpracy zespołowej (Google Docs, Sheets).

    - Zaawansowanej znajomości języka angielskiego.

    Oferujemy:

    - Zdalną formę współpracy z elastycznym czasem pracy.

    - Możliwość budowania własnego zespołu marketingowego i objęcia roli kierownika.

    - Pracę w innowacyjnej firmie, która stawia na rozwój i nowe technologie.

    - Konkurencyjne wynagrodzenie i perspektywy rozwoju zawodowego.

    1 521 - 2 535 USD

    B2B